Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon erős pocak nyílalások...

Nagyon erős pocak nyílalások (csak az egyik oldalt) jósló fájások lehetnek? Nem korai 30 hetesen?

Figyelt kérdés
Éjszaka,hajnalban kelek szúró nyílaló fájdalmakra ami nem tart tovább 1 percnél viszont nagyon kellemetlen és ijesztő is.
2012. márc. 20. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem csak nyúlnak az izmok stb, mennek szét a csontok, készülsz a szülésre. a nővérem 29 hetesen hitte, hogy beindult a szülés ugyanezek miatt, de nem történt semmi. azért mondd el az orvosnak
2012. márc. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez van kb a 28. héttől!először nagyon megijedtem, még a könnyem is kicsordult annyira szúrt az egyik oldalt szinte a combom tövéig!azt hittem baj van!de aztán észre vettem hogy általában akkor van ha az ágyból kelek ki, vagy hirtelen állok fel valahonnan és mindig csak az egyik oldalt, aztán pár perc és elmúlik!a védőnő meg doki is mondta, hogy nyúlnak a tartó méhszalagok és ez teljesen normális!

további szép babavárást!33hkm

2012. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!