Nagyon korai az UH?

Figyelt kérdés
Február 3,az utsó menstruációm.Van egy poz tesztem,fájnak a melleim stb...Elvileg 5 hetes körüli lehet.Jövő hét szerdára kaptam időpontot.Még nem lesz szívhang ugye?
2012. márc. 9. 22:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Na most olvastam,hogy volt olyan akinek 5 hetesen semmit sem látott a doki,jól átnyomkodta a hasát,majd másnap bevérzett és ennyi volt :(...Lehet el sem megyek inkább dokihoz szerdán :(-
2012. márc. 9. 22:56
 2/9 anonim ***** válasza:

Én kb. 6 hetesen + pár naposan mentem dokihoz, mert úgy kaptam időpontot, és akkor már volt szívhang is.

Lehet, hogy érdemes lenne várni egy hetet.... de ha elég gondos/figyelmes a dokid és elmondod neki, hogy +teszted van, akkor nem fog kárt tenni a babában.

2012. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem köttesd ki a netet a következő nyolc hónapra, nem vicc, bele lehet bolondulni, olyanokat olvas az ember. :)

Először is: gratulálok, másodszor: én várnék még a betöltött 7. hétig, akkor tuti minden, harmadszor: egy egészséges terhesség körültekintő orvosi vizsgálattól nem hal el, nem keletkezik haematoma. A hüvelyi fejtől néha előfordul kisebb vérzés az érfalak gyengesége miatt, de ezek a vizsgálatok nem veszélyesek.


31 hkm

2012. márc. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívhang még valószínűleg nem lesz, de a petezsákot addigra már látni kell. Szóval arra jó, hogy a terhességet diagnosztizálja, meg hogy lásd, hogy jó helyen van ilyesmi, de ha szívhangot is akarsz, akkor nem baj, ha inkább jövő hét után mész.
2012. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam h a szív pontosan a 6.hét betöltésekor kezd pulzálni.

Én 6 plusz 4 mentem és már volt.

2012. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Először is én is szeretnék gratulálni!

Nekem az utolsó menstruációm jan. 18-án volt. Jó sokára, a ciklus 40. napján lett pozitív a teszem. Én most hétfőn (márc. 12.) megyek orvoshoz! Nem érzek igazából semmit (néha egy kis hányingert), de nagyon szeretnék már bizonyosságot nyerni (UH-ból), hogy valóban ott van a pocakomban a kistesó, hogy jó helyen tapadt e meg stb!

Szerintem nyugodtan menj el a megbeszélt időpontra....Ha még nem is lesz szívhang, akkor 1-2 hét múlva úgy is vissza hív majd az orvos egy újabb UH vizsglatra! Az első alkalomkor nem is szükséges szerintem még mauális viszgálat (hiszen a méhszáj több mint valószínűleg zárt).

Szóval, hajráá! Gondolom első baba lesz....

Jó babavárást!

2012. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 timszy25 ***** válasza:

Szia!

Én is 5 hetesen voltam először akkor csak petezsákot látott de amikor 2 hét múlva visszamentem már volt szívhang is.

Nyugodj meg nem lesz semmi baj.

29 hkm

2012. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igazából második baba,az első 6 hetes 4 napos volt amikor nézték (már volt szívhang),csak most előbb vetem észre mi a helyzet velem...de inkább elmegyek szerdán,hogy lássuk egyáltalán jó helyen van e.
2012. márc. 12. 12:40
 9/9 A kérdező kommentje:
A rákszűrésem is aktuális pont úgyhogy szerintem nem úszom meg a manuális vizsg.
2012. márc. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!