Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai még orvoshoz menni 6...

Korai még orvoshoz menni 6 hetesen?

Figyelt kérdés
7 hetesen terveztem az orvost, de nem tudok tovább várni. Holnap leszek elvileg 6 hetes és 1 napos, korai lesz még? Kb 2-3 napja előjöttek a rosszullétek (hányinger, fejfájás) nálam, ezért is sürgetném a dokit. Szerintetek?
2012. márc. 4. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Menjél nyugodtan. Ilyenkor már látszik az embrió :)
2012. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Szerintem várj még pár napot és akkor biztos lesz már szívhang is. A rosszullétek miatt miért akarsz sürgőssen dokihoz menni? Nálam is ekkor kezdődtek és kb. a 12 hétig abba se maradtak. Ha nagyon fáj a fejed vegyél be algopirynt azt lehet.

Boldog babavárást!:)

2012. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen már kell lennie szívhangnak. Szerintem nyugodtan menjél, max. azt mondja a doki, hogy gyere vissza 1-2 hét múlva mert még nem hall szívhangot, korán mentél (nálam is ez volt).
2012. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Én a te helyedbe nem mennék még orvoshoz. Várnék még 1 hetet. Sajnos én 2 hete jártam úgy,hogy 5 hetesen elmentem orvoshoz ,megvizsgált aztán utána elkezdtem vérezni és el is veszítettem a babámat. Megfogadtam,ha újra terhes leszek 7-8 hetes koráig el sem megyek orvoshoz.

Szerintem várj még 1 hetet!

2012. márc. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért sem tudok tovább várni, mert folyamatosan olyan érzésem van, hogy ikreket várok! :) Már annyira szeretném tudni mi a helyzet. :D Nálunk a doki tök normális, vagyis nem hiszem, hogy ideges lenne, mert korán mentem! :)
2012. márc. 4. 13:49
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Nem biztos, hogy látni fogja már, hogy ikrek.


Az, hogy rosszul vagy, jó jelnek tekinthető, tehát én biztosan várnék 7-8 hetes koromig.


A doki meg úgyis vissza fog hívni, de ha "nem bírsz magaddal", és a pénztárcád is engedi, akkor menj.

2012. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem fizetős doki az orvosom!
2012. márc. 4. 13:56
 8/18 anonim ***** válasza:

Honnan tudod ilyen pontosan, hogy 6 hetes 1 napos vagy????

Én csak annyit tudok, hogy a ciklusom 23. napján voltunk együtt a férjemmel, a 40. napon lett pozitív a tesz. Így én akkor kicsivel több, mint 4 hetesnek számolom magam. A héten megyek orvoshoz, illetve UH-ra (ciklus 50. napján)! Eddig csak egy kis fejfájásom volt, semmi egyéb tünet! Én is babonás vagyok (kicsit), azért orvoshoz elmegyek! Viszont bejelenteni a családnak barátoknak csak 10-12 hét múlva fogjuk, hogy bővül a család a tesóval.... (-:!!!!!

A tüntetek miatt nem kell sürgetned az orvoshoz menetelt. Természetes velejárója a terhességnek, azt jelzi, hogy minden rendben, reagál a szervezeted a hormonális változásra.

Jó babavárást!

2012. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Akkor menj, ha attól jobban érzed magad, de szívhang így sem lesz előbb, tehát vissza kell majd menned, és az "ikerkérdés" sem biztos, hogy eldől, tehát pontosan ugyanabban a "bizonytalanságban" leszel vizsgálat után, mint előtte.

Ezért mondja mindenki, hogy érdemesebb várni.

2012. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor várok még 1 hetet, nem olyan sok az. :) Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 4. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!