Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai még orvoshoz menni 6...

Korai még orvoshoz menni 6 hetesen?

Figyelt kérdés
7 hetesen terveztem az orvost, de nem tudok tovább várni. Holnap leszek elvileg 6 hetes és 1 napos, korai lesz még? Kb 2-3 napja előjöttek a rosszullétek (hányinger, fejfájás) nálam, ezért is sürgetném a dokit. Szerintetek?
2012. márc. 4. 13:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, hogy honnan tudja ilyen pontosan, hogy 6+1 hetes? Hát gondolom az utolsó menstruációja első napjától kiszámolta.

Megértem az izgalmadat, én is hamar elmentem orvoshoz, engem megnyugtatott, hogy tudtam, hogy jó helyen ágyazódott be, és szerencsém is volt, mert elég hamar (6hét) volt szívhang is.

2012. márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták hogy pozitív terhességi teszt után 2 héttel menjek, így is volt, és akkor már volt szívhang:)
2012. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek 5+3 naposan, mert tudni szeretném, hogy jó helyen ágyazódott-e be. Ezenkívül ősszel volt egy műtéttel végződő vetélésem 7 hetesen. Hátha ad valami gyógyszert, ami megelőzi a bajt! Szerintem TE is menj nyugodtan, ha megnyugtat, akkor ez a legjobb döntés.
2012. márc. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy ma tudok elmenni, jövőhéten nem, úgyhogy mégiscsak ma már okosabb leszek egy icikét picikét. :)
2012. márc. 5. 11:34
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok, hogy minden rendben legyen. Légyszi írj, hogy mi volt!! utolsó voltam
2012. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mindenképpen írok mit mondott a doki! :D
2012. márc. 5. 12:32
 17/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 3,1 mm-es picike babácska csücsül a pocakomban, és már pulzál a szívecskéje. :) Minden rendben van, elküldtek vérvételre.
2012. márc. 5. 20:01
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is elmentem volna :D 1.voltam :D

Gratulálok!

2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!