Korai még a baba?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva 24 leszek most vagyok 8 hetes terhes, a leendő férjemmel élünk együtt már 1 éve. (7 nap mulva esküvő) dolgozom(gyerekekkel foglalkozom), főzök, mosok, takarítok. Nem járok sem bulizni sehova sem.

Szerintetek korai még 24 évesen?


2012. márc. 7. 11:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia.

Arra lennél kíváncsi,hogy a társadalomnak mi a véleménye egy 24 éves kismamáról?

A lehető legtökéletesebb időpont a szülés és a gyermekkel való együtt élés szemponjából.Tele lelkesedéssel energiával stb.

Ez így teljesen rendben van.

Én 20 évesen szültem a lányomat és 27 évesen a fiamat.

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Csillus25 ***** válasza:
88%
Nem hinném,én a lányomat 21évesen szültem...és ha mégegyszer ott lennék egy döntési helyzetben akkor se döntenék máshogy...Most a második babánkat várjuk és 25éves vagyok...Nem fogod megbánni!!!Sok boldogságot!!!
2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Én is 24 éves vagyok, 4 éve férjnél vagyok boldogok vagyunk mindenünk megvan ami kell. Most várjuk az első babánkat, 15 hetes terhes vagyok.

Egyáltalán nem korai, sőtt ez a legideálisabb kor szerintem.

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok a babához, és az esküvőhöz is! :)

Ha mindketten szeretnétek a babát, akkor dehogy korai! 24 évesen meg pláne! Én a 23. szülinapomat a 1,5 hós lányommal a kezemben ünnepeltem. :)

2012. márc. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai? :) Én 25 vagyok, júniusra várjuk a kislányunkat :)))

Nem a kortól függ, hanem attól, hogy mennyire vagytok érett személyiségek a pároddal és hogy meg tudjátok-e teremteni a picinek a megfelelő körülményeket :)

2012. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt most azért kérdezed, mert elbizonytalanodtál vagy a társadalmi megítélés miatt?
2012. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönjük szépen!

Azért kérdeztem mindezt mert az édesanyám teljesen ellenzi mind a házasságot amit már 1 éve tervezünk és mind a kisbabát akit szintén tervezünk.

2012. márc. 7. 11:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt elmondta, hogy miért ellenzi?
2012. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem kedveli a páromat a korkülönbség miatt ( Ő 38 éves)
2012. márc. 7. 12:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen lesz beletörődni. Nálunk 10 év a korkülönbség. Mi is kb. egy éve voltunk együtt, amikor úgy döntöttünk jöhet a baba. Anyukám nagyon ki volt, hogy nem vagyunk összeházasodva. Egyébként a babának örült. Aztán a baba születése után fél évvel összeházasodtunk és most a másodikat várjuk. 23 éves voltam, amikor megszületett a fiam. Azért beszélgessetek vele, ha csak a korkülönbség az oka, akkor úgy is megnyugszik. Nem akar ő rosszat, csak téged félt. :)
2012. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!