Korai még a baba?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva 24 leszek most vagyok 8 hetes terhes, a leendő férjemmel élünk együtt már 1 éve. (7 nap mulva esküvő) dolgozom(gyerekekkel foglalkozom), főzök, mosok, takarítok. Nem járok sem bulizni sehova sem.

Szerintetek korai még 24 évesen?


2012. márc. 7. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

22 éves vagyok, 13 hetes kismama. 1.5 éve együtt lakok a vőlegényemmel. A lagzit nyárra terveztük, mert addigra elvégzem a fősulit. De így csúszik az esküvő a baba miatt. Az, hogy mit gondolnak arról hogy "fiatalon" leszek anya, hát finoman szólva sem érdekel. A mi döntésünk volt, hogy megtartjuk, senkinek semmi köze hozzá.

Boldog babavárást! :)

2012. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem pont jó. Én épp 25 voltam, mikor az első jött, majd 27 mikor a második, és nem leszek 29 mikor jön a harmadik (20 hetes vagyok) 4 éve vagyok férjnél, lediplomáztam, dolgoztam 2 évet-.....semmit sem csinálnék máshogy!!!!
2012. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nálunk 11 év a korkülönbség,én 20 éves voltam,amikor megszületett a fiunk...szintén külön éltünk,már az esküvő is meg volt.Sok boldogságot Nektek,és ne foglalkozz senkivel!
2012. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont akkor leszek 24éves,amikorra elvileg ki vagyok írva!Ezt mindenkinek magának kell éreznie,hogy mikor jöhet a baba,nincs korhoz kötve.
2012. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

A 24 év a legideálisabb! Anyukám is ennyi volt, mikor születtem és világ életemben ez volt az etalon, én is így akartam csinálni (imádtam, hogy fiatal anyukám van, ma is az egyik legjobb barátnőm!)

Én kicsit lemaradtam, mert az első babámat 27, a másodikat 29 évesen szültem. De talán így sem lesz rossz sorsuk a kis manóknak :)

2012. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

En 23 eves vagyok es a masodik babankat varom(10 hetes terhes vagyok). Mar van egy 2,5 eves kisfiunk es iden mar 4 eves hazasok vagyunk a ferjemmel aki amugy 8 evvel idosebb nalam.

En se vagyok,voltam sose bulizos. Nagyon orulok,hogy igy alakult az eletem es ha elolrol kezdhetnem is igy csinalnam.

2012. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

de jó neked

gratulálok

nem korai

akkor lenne az, ha a szülők nyakára szülnél...és akkor sem a korod miatt (legalábbis ez az én véleményem)

sőt senki nem szólhat semmit, mert még férjnél is leszel, mire születik a babó... (nem mintha ez manapság annyira számítana)

2012. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!