Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elégedett kismamák?

Elégedett kismamák?

Figyelt kérdés
Ma vagyok pont 20 hetes és most valahogy annyira letisztulni látszik a lelkemben minden. Múlt héten voltam uh-on, megmondták, hogy kisfiam lesz, aminek én nagyon örültem mert már van egy 3,5 éves fiacskám és én imádok fiús anyuka lenni. Plusz már vége a genetikai vizsgálatoknak, minden eredmény tökéletes és én is csupa energia vagyok, ja és persze a gömbölyödő poci. Szóval rámtört a boldogságérzés, a nyugodtság és az öröm, és ezeken még csak dob a szép idő is. Igazából csak azért írtam ezt le, mert szeretném, ha írna ide még sok kismama, aki szintén elégedett és jól érzi magát. És a leendő kommenteket elolvasva, talán még sok más kismama is jobban fogja magát érezni! Mindenkinek boldog babavárást!
2012. márc. 19. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Jó, hogy kiírtad ezt a kérdést, fontos, hogy pozitívan nézzük a dolgokat:)

17 hónapos a fiam és nagyon szeretnénk tesót.De sajna megjött...szóval most majd újra nekikezdünk.El voltam keseredve, főleg mert kisfiamra 1,5 évet vártunk, de biztos vagyok benne, hogy a tesó hamarabb összejön:)

Szóval jó ez a pozitív hozzáállás, és tényleg szép idő van ez is segít:)Remélem hamarosan én is babás leszek:)

2012. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Az időjárás sokat segít mindenben. Én is kivirultam.

Bár nem vagyok még pocakos, de eddig úgy gondoltam nem lesz hamar kistesó a másfél éves lányom mellé, de most hogy ilyen jó idő van, elkezdtem vágyni egy második babára. :)

Sokkal jobb kint lenni, végre lehet kirándulgatni, végre süt a nap, szóval én is happy vagyok. :)

2012. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1., és 2. nagyon szorítok nektek, hogy minél hamarabb csatlakozzatok hozzánk pocisokhoz!:)
2012. márc. 19. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! :))

Nagyon aranyos a "kérdésed", vagyis inkább kérésed. Én 32 hetes vagyok, lassan 33, az első babánkat várjuk. Kicsit betegeskedek, ami miatt épp egy antibiotikum kúra közepén járok. A kérdésed olvasása közben jutott eszembe, hogy mennyire csodás is várandósnak lenni. :) Persze, minden nap ezt érzem, hiszen rettentően szeretjük a picúrt, de a betegeskedés picit elhomályosította ezt. :) No de reméljük elmúlik lassan, és hatalmas séták következnek a férjemmel, ebben a gyönyörű tavaszban! :)


Sok boldogságot kívánok minden kismamának! :))

2012. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én is baromi jól érezném magam ha már az ultrahangon túl lennék.

6 hetes kismama vagyok és 2 nap múlva megyünk megnézni mi van a pocakban, utána már én is boldog lennék :)

2012. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Nagyon a jó a kérdés.:)

Ma vagyok 22 hetes és nekem is kisfiú lakik odabenn, első baba. Valahogy én is ezt érzem, amit leírtál bár megnyugodni teljesen akkor fogok, ha végre a karomban tarthatom majd és magamhoz ölelhetem. Tetszik, hogy gömybölyödik jócskán már a pocakom és jó érzés bababoltokban nézelődni és vásárolgatni.

Mindenkinek boldog babavásárást!:)

2012. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én pénteken fogom betölteni a 20-ik hetemet és én is nagyon jól érzem magam. Csak épp holnap megyek uh-ra, ez még picit beárnyékolja a jókedvemet. Holnap megnyugszom rendesen,ha azt mondják minden rendben a babával(volt egy 3 hetes csúnya betegségem gyógyszerekkel ), remélem szépen fejlődik. És azt is remélem,hogy megmutatja magát. Neked is további szép napokat, heteket, hónapokat.
2012. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia!Én is úgy örülök a jó időnek!Olyan jó beleszagolni a levegőbe.Tavaszillat van:)Már a várandósság végén járok(39.hét) és már annyira várom, hogy megszülessen a drága tündérem:)Minden rezdülését figyelem, hogy na mikor érzi úgy, hogy kijönne ebbe a szép időbe már, anyához meg apához.Első babánk ő és már az egész család tűkön ül, hogy mikor lesz meg.Addig is gyönyörködök a kis dolgaiban, ruhácskáiban amíg ő készülődik a pocakban:D Mindenkinek gyönyörű napot kívánok!
2012. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ezt a napot kicsit elkiabáltam, végül az ügyeleten kötöttem ki:(((((((((((((( délután úgy begörcsöltem, mint még soha. Végül kiderült, h bélgyuszim van. Valamivel megterheltem a hasam, olyan lett mint a hordó.Espumisant kell szednem és pihenni. De üsse kavics, nem baj, a lényeg, h a babával minden rendben.Mindenkinek szép estét!
2012. márc. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!