Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismamák! Hogy vagytok...

6 hetes kismamák! Hogy vagytok? Orvosnál jártatok már? Tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

én is 6 hetes vagyok jövő csütörtökön megyek dokihoz,már epekedve várom,

tüneteim :hányinger , nagyon fájnak a melleim, néha vizes folyás és kicsit enyhe görcsök,álmosság, de amúgy minden rendben.Gravidát szedek.

remélem legalábbis oké, azt hallottam ilyenkor már pulzálás is lehetséges.


ti hogy vagytok?


2012. márc. 16. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a 6. hétben vagyok. :-) Én már egyszer voltam, a kétcsíkos után, (e héthétfőn) de ég nem láttak semmit, jövőhét utáni hét hétfőjén megyek. Nagyon várom már !! :-) Nekem csak a derekam fáj, aluszékony vagyok, a pocim is néha görcsöl elöl, és picit fel is vagyok fújódvs. És nem tudom ettől van-e, de úgy viszketnek a cicijeim, hogy megőrülök!:D

Gravidát szedek én is. :-)

Neked első babád lesz?

2012. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem jövőhéten keddre van időpontom a dokihoz (magán). Hétfőn volt egy kis véres folyásom. Sztk-ba mentem, ahol hasi UH-ot csinált a doki.Akkor voltam 6+4 hetes. Kiderült, hogy a folyásomat hüvelygyulladás okozza. A kezelésből még két nap van hátra. Ebben az időszakban már tényleg többen hallották a kicsi szívverését...sajnos nekem nem volt ilyen szerencsém. Úgy gondolom, hogy a gép sem volt túl jó felbontású, illetve a doki sem volt túl alapos, így kicsit izgulva, de bízva a legjobbakban várom a keddet :o)!

Tüneteim: időnként hányinger, hányás, enyhe alhasi görcsök, fáradékony vagyok. Elevitet szedek.


Minden jót kívánok! Gratulálok a picihez :o)!

2012. márc. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

második baba

esküszöm a lányomnál nem voltam ennyire izgatott

mindenfélét beképzelek, hogy lehet nem lesz szívhang, vagy nincs is ott, stb..

teljesen másak a tüneteim is ..

nagyon azon vagyok hogy lehet hétfő-kedd körül mégis csak elmegyek a sima rendelésre mert már nem bírok magammal annyira izgulok,.. de hát időpontom van ..

egyébként addigra már betöltöm a 6 hetet.

2012. márc. 16. 12:03
 4/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nincs két egyforma gyerek, úgy nincs két egyforma terhesség sem. :)

Én is ugyanezeket tudom elmondani, mint Ti: hányinger, mellfeszülés, aluszékonyság, kicsit szédülök is, de amúgy minden rendben.

Már nagyon várom, hogy láthassam, jövőhéten kedden megyek dokihoz, majd meglátjuk mi lesz! :) De én már most ott tartok, hogy akár már meg is szülnék, csak hogy láthassam. (Mi már egy jó ideje próbálkoztunk a babával és most sikerült.)


Gratulálok Nektek! :)

2012. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Gratulálok nektek!


Nálam ezek a tünetek: mindjárt megjön érzés, hasfeszülés, derékfájás, mellbimbó érzékenység. A lányomnál a 12 hetet végig hánytam, majd kiderül vele milyen lesz a terhesség. :-)


2 éves a lányunk, ő elsőre sikerült, a 2. baba a 7. hónapban.

Én jövő hétre, vagy az azt követő hétre tervezem az orvost, hogy tuti legyen szívhangja, de még nem beszéltem vele.

Ma 5+6 napos vagyok a kalkulátor szerint, aztán majd az uh-n meglátjuk. November 10-12 közöttre írják a kalkulátorok a szülést.

Remélem minden rendben lesz vele is.

2012. márc. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
en majd csak jovohet utani heten megyek dokihoz. nem szedek semmit. emelygek szinte egesz nap, de reggel a legrosszabb ennek ellenere allandoan ehes vagyok :S faradekony vagyok illetve gorcsolget a hasam neha neha.
2012. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én szerdán voltam pont 6 hetes. Aznap voltam UH-on, már látták az embriót, a szikhólyagot, és vert a pici szíve is!

Második baba, hirtelen és váratlanul jött, de nagyon várjuk. Még szoptatok, így a mellemen sok változás nem vettem észre. Többször émelygek napközben is, a lányomnál nem volt semmi tünetem. Gravidát szedek jelenleg, de áttérek a Femibionra, azt szedtem régen is.

2012. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fanina ***** válasza:

sziasztok!

Én 6+5hetes vagyok számításaim szerint,jövőhéten megyek kedden a dokihoz nagyon izgulok.

Nincs különösebb tünetem a melleim fájnak nagyon és vagy két napja reggelente egy kis hányinger de eszek és elmúlik!

Nekünk első baba és nagyon vártuk.

Mindenkinek gratulálok!

2012. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok: 11 mm-es a manóm, ver a pici szíve és már a végtagkezdeményei is jól láthatók voltak :o)


A tüneteim: erősödtek, a hányinger egész nap velem van, a reggeli hányás is kezd "megszokottá" válni. Emésztési problémáim is vannak (bár ez a kevés táplálékbevitelnek is köszönhető). Amiért szomorú vagyok az az, hogy nagyon rossz ivó vagyok. Várandósság előtt fél-egy literrel elvoltam egy nap. Tudom, hogy nagyon fontos, hogy most másfél-két litert is igyak(, akár többet is). Meg is erőltetem magam miatta, de sajnos amit megiszok, az kb. 5 perc múlva ki is kívánkozik :o(

Az alhasi görcsök elmúltak.

2012. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megint a második vagyok: Ti hogy vagytok? Aki most volt dokinál mit mondott az orvos?


Minden jót!

2012. márc. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!