Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7-8 hetes kismamák hogy...

7-8 hetes kismamák hogy vagytok? Hányinger elleni praktikák?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok második babával! Tudom, hogy a terhesség nem betegség, de én mégis olyan betegnek érzem magam! Egész áldott nap hányingerem van! Legszívesebben csak feküdnék, de a pihenéstől sem érzem magam jobban. Csak vonszolom magam egész nap, pedig muszáj talpon lennem (pl: 20 hónapos kisfiammal játszóterezés, játszás + házimunka, bevásárlás stb). Szedek B6 vitamint, homeós bogyót, de a hányinger csak nem akar szűnni! Hányni még nem hánytam! Az édes íz gondolatától is rosszul vagyok!

Ti hogy "vészelitek" át a hányingeres napokat? Van olyan praktika, ami bevált és enyhíti az állandó rosszul létet?



2012. márc. 17. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Bár nem 7-8 hetes vagyok, de az elején pont ugyanez volt, az édestől azonnal a wc felé vettem az irányt. Ami segített, ha kis időre is: jéghideg citromos víz. :) Próbáld ki, hátha neked is működik! :)

32 hetes kismama

2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Savanyúság, gyümölcs, zöldség. Édeseket én sem bírtam enni. Figyelj oda, hogy ne legyen üres a gyomrod, de mindig csak annyit egyél, ami még éppen nem túl sok.
2012. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam ,h azt hittem valami nagy beteg vagyok,annyira gyenge voltam és az állandó émelygés meg hányinger.

Most léptem a 10.hétbe és sokat enyhült.

A folyadék is segít mert könnyebben kiválasztja a Hcg-t a vizelettel. Hígítja valamennyit.

Kitartás mert még hátra van a 9.hét ami a legkeményebb!

2012. márc. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
faltam a zöldcsomagos skittlest, az jó savanyú!
2012. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, a bíztatást és jó tanácsokat!
2012. márc. 18. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!