Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babás örömünk lesz? Mikor...

Babás örömünk lesz? Mikor teszteljek először?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstrációm Február 26tól március 1ig tartott. A héten pecsételő vérzésem volt, először 12.én, aztán 15- 18 között. Nagyon aluszékony vagyok, és fel vagyok puffadva, mintha állandóan pukizni kéne, és eléggé érzékeny is vagyok lelki téren. Na most azt nem tudom, hogy annyira babás akarok lenni, hogy beképzelem ez utóbbit, vagy tényleg ez van. Szerintetek? Mikor tesztelhetek majd először?
2012. márc. 19. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha kimarad, utána.
2012. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha kimarad, rá pár napra.
2012. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Tünetekhez nagyon korán van még, hacsak nem félidőnél korábbi peteérésed volt. Akkor tesztelj, ha már késik. Drukkolok! :)
2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A válaszokat is és a drukkolást is:) Nagyon remélem, hogy pozitiv lesz végre:)
2012. márc. 19. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!