Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszteltem es pozitív lett....

Teszteltem es pozitív lett. Mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Marc 7. volt az utolso mensim.....

Tavaly olyan 5-6 hetesen mentem(sajnos elveszitettem a babat)....,es akkor a hazi orvosom ram ijesztett,hogy a lenti UH-tol is "elmehet".De kesobb kiderult hogy a munka helyem miatt veszitettuk el.Most nem dolgozom,nem engedi a ferjem.

Van 1 nagyon jo dokim,le a kalappal elotte(!!!!!!!!!!),de megis szerintetek mikor ajanlatos eloszor elmenni?


2008. ápr. 12. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

OSZINTEN GRATULALOK!!!!

En 5 hetesen mentem, akkor latszott a szep kis petezsak, jo helyen!

Aztan 7 hetesen mar a szivhang is.

Huvelyi uh-tol nem megy el baba, lehet, h azoknak a babaknak, akik utana mentek el, menniuk kellett... ;(

Talan csak az idozites jott ki pont ugy :(

De szerintem nem kell tole felni, 12. hetig sok helyen huvelyi van, jobban latszik a kicsike.

2008. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia ráérsz 8-9 hetesen ne siesd el az orvost hiszen még annyira kis idős vagy . egy kétgyermekes anya ui: csodálatos dologban lesz részed 9hónapon keresztül, gratulálok ANDI
2008. ápr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!