Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak most? Fogamzásgá...

Mit csináljak most? Fogamzásgátló mellett teherbe estem! Nem jött meg és végeztem egy tesztet ami pozitiv lett nem hittem el teszteltem mégegyszer! Tegnap orvosnál voltam és megállapította hogy 12hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Már nem lehet elvetetni pont beleestem!!A párom viszont nem akarja mivel ő még fiatalnak érzi magát szórakozni akar és nem lenne jó apa azt mondta!!Már nagyon kivagyok!Anyának még nem mondtam el majd holnap akarom!De mit tegyek most?

3éve vagyunk együtt én 19 ő 22


2010. jan. 28. 18:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Mintha a saját életemet olvastam volna!Mi is pont ennyi idősek voltunk mikor teherbe estem mi sem terveztük.Féltem elmondani a szüleimnek 2hétig bírtam aztán elmondtam.Nagyon örültek neki amit nem is gondoltam volna.Mi még elvetethettük volna de féltem tőle.A párom is azon a véleményen volt először mint te de aztán mondta hogy mégis tartsuk meg ésm ost nagyon szereti a fiát aki 11hós.Kitartás.

2010. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor sok választásod nincs. Anyukáddal beszélj mindenképp! Ő majd segít, nyugi.
2010. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Add örökbe. A párodnak igaza van, nem tudott arról hogy terhes vagy, felelősen védekeztetek, nem akart gyereket. Ez nem úgy megy ahogy egyesek állítják, hogy akármi van a fiúnak kötelező parancsra szerető apává alakultni. Joga van nem akarni, és nem is tehet semmiről. Neked is tanulni, dolgozni kell...
2010. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hjaj nem is tudom mert nekem eddig megvolt minden hónapban szóval elis vetettem volna ha már 2hónappal ezelőtt nem jön meg! De igy...:(

Az nekem viszont sajnos nem igazán megy hogy adjam örökbe akkor inkább megtartom mert ha meglátnám nem birnék annak a csöppségnek ellenállni!Meg nem csak akkor mikor megszületne hanem mikor már nagyobb lesz a pocikám!

És észre vettem azt is hogy hiztam!De már tudom is hogy miért!!

2010. jan. 28. 19:03
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a szüleidnek szerintem is. Együtt okosabbak lesztek Ha a párod nem akarja, valahol jogos, nem tudott róla. kérdés, hogy te mit szeretnél?

Apa nélkül szüleid segítségével felnevelni? (ha szüleid emellet állnak)

Apa nélkül, szüleid nélkül egyedül?

Megszülni és örökbeadni?


Mérlegelj! Sok erőt kívánok neked ehhez.

2010. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Végülis van házam, érettségizett vagyok de most járok egyetemre esetleg kihagyok kb 2évet és aztán itány neki a bölcsi nekem meg az egyetem!!???
2010. jan. 28. 19:06
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Látod, megy ez! Csak anyukádnak szólj, mondom.:)
2010. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%

Azért gondolj bele hogy a gyereknek joga va apához, az apjának viszont joga van nem akarni mivel nem is tudott róla és nem is volt felelőtlen.

És miből tartod el? Segélyből meg a szülőktől? Azért ez nem annyi hogy cukcsi pici baba, meg a pocinak nem tudsz elleneállni. De te tudod.

2010. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem te szeretnéd ezt a babát... :) De ez csak az én megérzésem. Nem terveztétek, igaz, nagyon nem, tehát apuka érthetően reagál, de emellett neked kell a szívedre hallgatnod, mert anyai szív csak egy van... Tudom, csöpögős, de csak úgy tegyél bármit is, hogy a szívedet óvd, hogy boldog lehess!

22 hetes km

2010. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

19. 04 vagyok. Jó lehet, amit írsz. halasztani az egyetemen, de még talán baba mellett is tudnál tanulni később, vagy tényleg bölcsibe. De én is azt mondom, a szüleiddel mindenképp beszélj, kérd ki a véleményüket. Esetleg a pároddal is megpróbálhatnál, hátha mégis úgy érzi, hogy kész van az apaságra.


Kívánom, hogy a legjobb döntést hozd meg!

2010. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!