Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak most? Fogamzásgá...

Mit csináljak most? Fogamzásgátló mellett teherbe estem! Nem jött meg és végeztem egy tesztet ami pozitiv lett nem hittem el teszteltem mégegyszer! Tegnap orvosnál voltam és megállapította hogy 12hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Már nem lehet elvetetni pont beleestem!!A párom viszont nem akarja mivel ő még fiatalnak érzi magát szórakozni akar és nem lenne jó apa azt mondta!!Már nagyon kivagyok!Anyának még nem mondtam el majd holnap akarom!De mit tegyek most?

3éve vagyunk együtt én 19 ő 22


2010. jan. 28. 18:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó ilyet is olvasni, nem csak mindig azt, hogy 'anyukámék nem támogatnak'! Ha van házad, a szüleid melletted állnak (mert erre apukád sem fogja azt mondani, hogy én nem így akartam, úgyhogy nem így lesz) akkor nem lesz gond és pár hónap múlva már nagyon boldog leszel, hogy így akarta a sors! Hidd el mindennek oka van, valószínűleg valamiben nagyon jó lesz a babád, nagyon büszke leszel rá és úgy érzed majd, hogy már tudod miért alakult így a dolog, hiszen az egész világ gazdagabb lett általa!

Apa is megbarátkozik a gondolattal nemsokára, a férfiaknak ez nem megy olyan gyorsan. Csak ne siettesd és ne menj az agyára ezzel, hagyd, hogy a saját tempójában fogja fel a dolgot.

Nagyon boldog babavárást kívánok!

37 hetes kismama

2010. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

De jó gratulálok!!!Gondoltam hogy szüleid támogatni fognak, bár tényleg sok rosszat hallani ilyen téren én pont ennyi idős voltam amikor terhes lettem a kisfiammal, nekem az egész család azt mondta hogy húú gondold meg még fiatal vagy , nem kéne ilyen korán stb. és megtartottam persze csak annyi különbséggel hogy a párom szerette volna mint én meg senkire ne kellett támaszkodnunk.Nem bánom egy percig sem a döntésem van egy 5éves értelmes okos kisfiam.Hozzá teszem mára már nem vagyok a kisfiam apukájával valahogy tönkre ment minden és jobbnak láttam külön menni mielőtt elharapóznak a dolgok, DE jó apa nem mondhatok rá semmit és nagyon jó vele a kapcsolatom(időbe léptem)és a jelenlegi élettársammal is nagyon jól kijönnek és ami a legfontosabb hogy teljesen elfogadta a kisfiamat a párom őt is Apának szólítja és van már közös kislányunk is és az Ő érkezésével sem változtak a dolgok, sőt most várom a harmadik babámat...szóval a kis sztorimból azt szerettem volna kihozni, hogy ha nem is vállalja fel az apaságot a párod (amit kétlek, bár nem ismerem)akkor sincs ok elkeseredni mert lehet gyerekkel normális férfit találni és ezt nem csak az én sztorim igazolja hanem nagyon sok körülöttem lévő embert van aki hasonló helyzetbe van:)

És ez nagyon jó dolog, hogy Anyud ennyire elfogadta!!!!!!!!!!!Írj majd még fejleményekről!

Üdv.

33hetes km

2010. jan. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz! Ha pedig a szüleid segítenek, simán tudsz tanulni, ki sem kell hagynod sokat! (Nekem jobban ment, amíg picike volt, aztán már jött és elvette a könyvem :)) Jó egészséget Nektek!
2010. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
örülök hogy az anyukáddal sikerült megbeszélned,elvégre ki adhatna jobb tanácsot,mint egy anya,akinek mindene a gyermeke.Lassan te is megtudod mennyit ér egy gyermek.Nagyon örülök,komolyan :) a párod majd elfogadja a helyzetet,talán csak hirtelen jött.Mi 3 éve próbálkoztunk,nem volt váratlan,mégis 3 hónap kellett mire igazán felfogta és szívből tudott neki örülni.Hidd el,majd ő is észhez kap :D
2010. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

7:58-as vagyok.

Öcsém 22 éves és világ életében (gyerekkorában is) utálta a kisgyerekeket. Egyszerűen nem hatották meg, nem látta őket aranyosnak, csak egy pisi-hiszti zsáknak.

Mióta tudja, hogy nagybácsi lesz és látszik a pocakom, mindig puszilgatja, beszél hozzá, tapizza :) Persze ha az övé lenne biztos megijedt volna, de mégis jól látszik, hogy a fiúknak csak idő kell és ugyanúgy kenyérre lehet őket kenni! Egy 22 éves már nem olyan gyerek, ha öcsémből indulok ki akkor már sok, nagyon is érett gondolata van és elég jó a felelősségérzete.

Próbáld te is megérteni őt ha nehezen veszi az akadályt, ő is ugyanakkora változás előtt áll mint te!

De biztos vagyok benne, hogy boldog kis családotok lesz :))

37 hetes kismama

2010. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!