Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak most? Fogamzásgá...

Mit csináljak most? Fogamzásgátló mellett teherbe estem! Nem jött meg és végeztem egy tesztet ami pozitiv lett nem hittem el teszteltem mégegyszer! Tegnap orvosnál voltam és megállapította hogy 12hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés

Már nem lehet elvetetni pont beleestem!!A párom viszont nem akarja mivel ő még fiatalnak érzi magát szórakozni akar és nem lenne jó apa azt mondta!!Már nagyon kivagyok!Anyának még nem mondtam el majd holnap akarom!De mit tegyek most?

3éve vagyunk együtt én 19 ő 22


2010. jan. 28. 18:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem lesz veletek semmi gond! Ahogy nő a baba, vizsgálatok meg minden, meglátod, egyre inkább megismeritek és megszeretitek majd. (Te bitosan, az apukánál meg reméljük...de nem mondanék le róla:)) Meg már régóta együtt vagytok. Minden jót kívánok nektek és meglátod, hogy ez lesz a legszebb dolog az életedben. Később is úgy fogsz rá gondolni, hogy lehet, hogy korán jött, de rosszabb lenne, ha nem lenne.:)
2010. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%
Meglátod imádni fogod. A sors is így akarta, és mindig csak később derül ki miért. Örülök, hogy nem vagy ellene. Vigyázzatok magatokra. A párodat hagyd, ha majd ő is meglátja, akkor lehet, hogy megváltozik a véleménye. Addig had bulizzon.
2010. jan. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem birtam tovább, anyukámnak elmondtam de azt kifelejtettem hogy apám az nem szeretne igy unokát még régen mondta hogy majd ha férjezett leszek anya most jutatta eszembe!!

Anya mindenben mellettem van elsirtuk magunkat hogy alig várjuk és nagyon örül neki!És azt mondta ő is hogy a páromat is lehet meggyözzük ha sikerül ha nem akkor meg lesz ez igy!!:) :) Boldog vagyok nagyon!

2010. jan. 28. 20:06
 14/25 anonim ***** válasza:
71%

:))))))))))))))

örülök:)

2010. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Ismét 19.04 vagyok.

Örülök, hogy sikerült beszélnetek. Néha azért nézz be ide és mesélj, hogy mik a fejlemények!

2010. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
nagyon drukkolok nektek!!!!
2010. jan. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Ígérem mindig mesélek majd a fejleményekről!!

Holnap felhivom a nőgyógyászomat és időpontot kérek aztán meg minden megy sinen!!

Köszönöm kedvesek vagytok!

2010. jan. 28. 21:20
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, nagyon gratulálok én is!! Vigyázz magatokra, és néha adj hírt.
2010. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%
Jaj de jó! :-)
2010. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
71%
szia! nem te vagy az első lány, aki az egyetem alatt lett terhes, nyugi :) szóval most vagy 3 hónapos, akkor pont a nyári szünetben fog születni. átmész egy félévet levelezőre (amíg szoptatsz, ugye), és ha a szüleid is segítenek, lehet hogy ki sem kell hagynod évet :) pasi meg most kicsit bepánikolt, de ez addig tart, amíg nem gratulálnak neki néhányan, meg nem kezdi el látni a pocidat, ahogy nő :) aztán jobban fogja már várni a picit, mint te. apukádnak meg mondjátok meg nyugodtan, hogy a szülés után lesz esküvő, mert te akarsz lenni a legszebb menyassony a világon. meg fogja érteni :)
2010. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!