Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszteltem es pozitív lett....

Teszteltem es pozitív lett. Mikor menjek dokihoz?

Figyelt kérdés

Marc 7. volt az utolso mensim.....

Tavaly olyan 5-6 hetesen mentem(sajnos elveszitettem a babat)....,es akkor a hazi orvosom ram ijesztett,hogy a lenti UH-tol is "elmehet".De kesobb kiderult hogy a munka helyem miatt veszitettuk el.Most nem dolgozom,nem engedi a ferjem.

Van 1 nagyon jo dokim,le a kalappal elotte(!!!!!!!!!!),de megis szerintetek mikor ajanlatos eloszor elmenni?


2008. ápr. 12. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jövő héten ár mehetsz szerintem.

Kiszámoltam neked,most vagy 6 hetes.

[link]

Gratulálok,sok boldogságot!:)

29 hetes kismami

2008. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Gratulálok! :-) Én 7 hetesen voltam először, korábban nem akartam. Aztán ott a magánrendelőben nem volt Uh, így azt a kórházban nézte a doki rá néhány napra, és akkor már volt szívhang is. Igaz nekem végig csak hasi UH volt, és legelőször egy manuális vizsgálat, meg rákszűrés, attól én is nagyon tartottam, nehogy valami baj legyen, de nagyon óvatos volt a doki!

Nagyon boldog heteket!

33 hetes kismama

2008. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszi szepen aranyos vagy!Ezek szerint te vagy az elso akivel megosztottam.Alig varom,hogy a ferjem haza jojjon!!!!

Amugy most csinaltam a tesztet par perce:-D

Itthol nagy meglepit szeretnek,de majd csak ha latott a doki,nem szeretnem almokba ringatni oket,mint tavaly.

Remelem,hogy most minden OK lesz!

2008. ápr. 12. 10:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Én nem bírtam ki,amíg hazaér a párom,azonnal hívtam!

Boldog babavárást!

2008. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Gratulálok!!! Én is hasonlóképpen jártam, mint Te, tavaly előtt én is elveszítettem egy babát. Most én is terhes vagyok újra, 9 hetes, 5 hetes korban a dokim "soron kívül" ránézett uh-val, hogy mégis lesz-e baba, akkor egy pici petezsákot látott. Hivatalosan múlt héten voltam először, volt vizsgálat, citológia, akkor már a szívhangot is lehetett hallani, mit ne mondjak, csodálatos érzés. Azóta, mióta meghallottam, minden gondolatom a pici körül forog. Úgy gondolom, elég a 7.-8. héten elmenni, akkor már biztosan látja az orvos! Nagyon Boldog Babavárást!
2008. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia én az első babával 8 hetessen,a másodikkal 10 hetessen mentem el.Szerintem ráérsz Április végén elmenni.Gratulálok!!!32 hetes kismama.
2008. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia elsőként is szeretnék gratulálni! Nekem van egy kis rossz tapasztalatom, 7 évig próbálkoztunk, közben azt diagnosztizálták hogy meddő vagyok, ne is reménykedjek. Most 18 hetes vagyok. Elmentem nődokihoz, de nem ilyen gondolattal hogy netán baba van e, csak a mensimmel voltak gondok, és azt mondta h itt egy kisbaba van!!! Hát mondanom sem kell... A lényeg hogy ahogy hazaértem be is véreztem, elvitt a mentő, nem sok esélyt adtak azt mondták ha holnapig kibírja a baba, akkor nagy esélyem van rá. Talán nekem is az uh. volt az oka a majdnem vetélésemnek.

Ekkor 6 hetes voltam!!

Szerintem várj!!

2008. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja,nagyon sajnalom!:-(

Remelem mar jol vagytok.Szoritok neked!Biztos nem lesz semmi baj!

2008. ápr. 12. 11:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 8hetesen mentem,akkor már volt szivhangja is.Gratulalok,boldog babvárást!23hetes kismama
2008. ápr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6 hetes voltam, amikor elmentem a dokihoz. Most 31 hetes vagyok. Kívánom, hogy minden rendben legyen nálad!! Boldog babavárást!! :-)
2008. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!