Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal több int egy éve...

Párommal több int egy éve próbálkozunk, de semmi. Orvos szerint semmi baj. Mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekünk közel 4 évre sikerült, és bizony számtalanszor hallottam azt, hogy ne görcsöljek rá stb... A 4 év alatt sok minden történt velünk, én is szerveztem esküvőt, házat újítottunk, lefoglaltuk magunkat mégsem jött a baba.

Részemről azt mondom, hogy minél hamarabb teljes kivizsgálás, és olyan helyet felkeresni ahol értenek is a meddőséghez. 1 év sikertelenség után 1,5 évet pazaroltunk el egy helyi nőgyógyásznál, aki a hormon panelen kívül más vizsgálatot nem ismert, össze vissza utasítgatott minket. Majd miután meguntuk felkerestünk egy meddőségi központot, ahol inszeminációval fogant a babánk.

29+6 hkm

2012. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 3 év után sikerült. Szerintem, már elnézést a többi válaszolótól, de a ne görcsölj rá egy marhaság.

Mit jelent az, hogy orvos szerint semmi baj? Milyen orvoshoz jártok? Meddőségi klinikára vagy sima nőgyógyászhoz?

Én a mai napig nem tudom, hogy miért nem jött össze (több kis dolgot is találtak, lehet, hogy együtt az egész miatt, mert önmagában egyik sem volt ok), és azt sem, hogy mitől sikerült végül. Én ugyanúgy görcsöltem rajta, mint előtte, se jobban-se kevésbé! Kitartás és keressetek fel egy meddőségi klinikát, ha eddig nem tettétek!

2012. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A barátnőm története : szerettek volna kistesót, de nem jött. Mivel az elsőnél terhességi diab-os lett, újra elkezdett diétázni, hátha azzal van a gond. A kilók ugyan szépen olvadtak le róla, de a baba csak nem jött. Aztán kivették a manduláját.

Még abban a ciklusban megfogant, ma már boldog kétgyermekes anyuka.

2012. márc. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sok hasznos tanácsot kaptam, köszönöm.

Már elég sok mindent véghártunk, de semmi...

Bizakodunk ;)

2012. márc. 14. 15:04
 15/15 Manka68 ***** válasza:
Miket jártatok végig? És mi maradt ki? A bizakodás jó dolog, ha közben teszel is valamit a babáért. :-)
2012. márc. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!