Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 eves vagyok, elvaltam, van...

39 eves vagyok, elvaltam, van 2 gyerekem,11 es 9 evesek. Az uj parommal szeretnenk kozos babat,4 honapja probalkozunk, eddig semmi. O 7 evvel fiatalabb tolem. Szult valaki ilyen keson? Sokkal nehezebb a terhesseg, mint 30 evesen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm hasonló cipőben járt.Annyi különbséggel,hogy Ő 47 párja 28 éves.(én ezt a kort már bátorságnak nevezném!!!) Nekik kb. 1 év alatt összejött a baba. Könnyű terhessége volt,de császáros lett a kora miatt. (de ugye idősebb is mint te)

Úgyhogy mindent bele,sikerülhet!!

2012. jan. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen szültem a második babám, a nagyfiam 10 éves múlt. A második szülésem és terhességem sokkal egyszerűbb és könnyebb volt, mint az első. A kismamajóga szerintem sokat segített fizikailag és lelkileg is. (Már 10 hónapos a pici lány.:))
2012. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaj!!!!koszonom!!!annyira lelkesitoek vagytok:)kudjetek sok pozitiv energiat,max.nyarig szeretnem ha osszejonne!!!irjon mindenki akar pozitiv,akar negativ a velemenye,mindet szivesen fogadom!
2012. jan. 4. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,én 35 a párom 37.Igaz joval fiatalabbak vagyunk de simán vállald mert csodás dolog és minden okés lessz.Nekem van egy 10 éves neki meg 13 éves fia:)
2012. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 39 éves vagyok,2 gyerekünk van,és most vágtunk bele a 3. babaprojektbe!Szóval HAJRÁ!
2012. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 3 gyerekem a férjemnek egy sem amikor megismerkedtünk.Most van egy 3 hetes fiunk.Én 37 voltam nyáron,párom 42.És a gyerekeim 19-18-10 évesek és most a picur.Szóval kitartást nekünk 6 hónap alatt jött össze ja és van egy 22mm-es miomám is.Nekem nem volt nehezebb terhességem csak egyből táppénzen voltam de ez a munkám és nem a korom miatt volt.
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Elváltam ,35 vagyok. Van 2 lányom az előző házasságomból 15 és 12 évesek.Újra férjhez mentem most 25 hetes terhes vagyok. Nézőpont kérdése,hogy nehezebb-e. Nekem fizikailag talán egy kicsit nehezebb ,de lelkiekben könnyebb. Sokkal jobban átélem ezt a terhességet mint huszonévesen. Sőt nem is érzem magam annyinak mint amennyi vagyok...Szorítok,hogy mielőbb összejöjjön a baba. Csak bátran ,ha igazán szeretnétek...
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Édesanyám 40 évesen szülte a második gyerekét, a kisöcsémet. Én 19 voltam akkor.

Ő azt mondja, hogy a terhességet könnyebben viselte, mint velem. Engem természetesen, Babót már császárral szülte, így ott nem tud hasonlítani.

Viszont ő is belátja, hogy sokkal kevesebb türelme és energiája van a kicsire, mint anno rám volt. De mivel tapasztaltabb, ezért sok dolgot már másképp csinál, jobban tud, mint nálam.

Megvan az előnye és a hátárnya is szerintem.

Sok sikert kívánok Nektek! :)

24N

2012. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!