Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk második babát, de...

Szeretnénk második babát, de sehogy sem jön össze! Lassan 2 hónapja próbálkozunk de semmi! Tudna vki vmilyen jó tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapja akkor csak türelem!!

VAgy próbáld ki az ovutesztet.

2011. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 hónapja....ha majd 2 év múlva sem jön össze akkor aggódj.
2011. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2 hónapja, majd akkor lesz gond, ha egy éve nem sikerül, csak türelem:) egyébként nekünk úgy jött össze, hogy ittam a cickafarkteát. De két hónap még semmi...:))) Ne keseredj el, össze fog jönni. Ovuteszt nekem nem jött be, mert nekem olyankor is mutatott peteérést, amikor nem volt, és amikor volt nem mutatta rendesen. De nekem pl a második baba menszi előtt egy nappal fogant, mert akkor voltunk csak együtt abban a hónapban. lehet, az segített, hogy Apa gyűjtötte az erőt egy hónapig, mert annyi kimaradás volt. Szóval fel a fejjel, két hónap még nem sok idő.
2011. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 hónap után már ezen aggódsz?
2011. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen ezen aggódok mert nem akarok sok korkülömbséget a 2 baba közt 2 és fél évesek vagyunk egyébként és ugy terveztem hogy mire pont 3 lesz a kisfiam születik a másik ...:)
2011. nov. 29. 14:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Tudod hogy van... ember tervez, isten végez.

Nem minden aszerint megy, ahogy mi eldöntjük pedig...

2011. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom,azért köszönöm a válaszokat!!Lehet ha nem görcsölök rajta ennyit,majd összejön!
2011. nov. 29. 14:30
 8/14 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok, nálunk még csak most nem jött össze először, most hétvégén lesz a második hónap hogy akciózunk, majd meglátjuk. Első baba legelső alkalommal összejött, kicsit ez most csalódás. Azt mondják nem szabad rágörcsölni, de azt hogy kell csinálni, ha mindig arra gondolok. Használsz ovu tesztet? Mikor lesz a köv alkalom nálatok?
2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nálam kiderült,hogy nem volt rendes peteérés.(2.hónapban voltam uh-on)Nekem ez volt a 4.sikertelen hónap,pedig eddig mindig elsőre összejött!!
2011. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a két csemetém elsőre, a harmadik meg már 7. hónapja nem jön, úgyhogy az élet kiszámíthatatlan.

Most is késik már 3 napja, de teszt negatív :(.

Én is úgy terveztem, hogy akkor születik mikor a lányom tölti a 3-at jövő nyáron, de ezt sajna nem lehet előre kiszámítani.

2011. nov. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!