Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki adjon tanácsot! Babát...

Valaki adjon tanácsot! Babát szeretnénk! Már lassan 5 honapja probálkozunk, eddig sajnos nem sikerült. Valaki tud olyan gyogyszerekről ami segíthet a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: gyogyszerekről teákról vagy vitaminokra!

Az E vitamint szedem én is és a férjem is!

Valakinek segített valami készítmény?


2009. nov. 16. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy nekünk ez segített-e, de én ittam a palástfű teát. Nézz utána, sokan írnak róla jókat.
2009. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én Elevitet kezdtem el szedni és rögtön az első hónap után terhes is lettem:)) Persze számoltam, hogy mikor vannak termékeny napjaim, de annyira nem görcsöltünk rá. Egy próbát meg ér...hátha:))
2009. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyász ajánlotta: ananász-kiwi-kétnaponta szex a középidőig. A barátnőm dokija mondta neki, miután összejött nekik, átadta nekem a jó tanácsot, így már két emberről tudom első kézből hogy működik (természetesen ha semmilyen hormonális vagy fizikai akadály nincs a bab útjában).
2009. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
C vitamint meg e vitamint folsavat szedtem mire beszedtem köv alkalommal nem jött meg :-)),de mi messze voltunk a párommal egymástol.kiutaztam és ..... és lehet erösebb volt a spermája is ezáltal.sok sok sikert,kitartást
2009. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Próbálkozz homeópátiával, ezen a számon hívhatsz szakértőt: 06703760606 (homeópátiás baráti kör egyesület), 9-du.5-ig.

Nekem ők ajánlottak egy "gyógyszert", csupa növény, majd meglátjuk, most szedem.

2009. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az egyetlen ami nagyon nagyon sokat segített...az az ovulációs teszt volt!!! Elsőre sikerült a babóca:-)Nagyon olcsón lehet venni sokat a neten itt ott!! Pontosan be lehet lőni az eredményes szerelmeskedések időpontjait:-) Nekünk bevált! Persze ez csak akkor működik,hogyha van peteérésed,de miért is ne lenne..szerintem nagyon sokan nem tudjuk pontosan,mikor van peteérésünk,így nem találjuk el a megfelelő időpontot. Mi 2 naponta voltunk együtt a peteérés körül!

Nagyon sok siker és mielőbbi gyermekáldást kívánok!

2009. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja elfelejtettem,hogy elkezdtem Gravidát szedni,folsavat,c-vitamint!!!
2009. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
+ E vitamin! :-)
2009. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia. Dokinál voltál már? Esetleg ő meg tudja nézni uh.-n van e peteérésed,normál e a ciklusod..stb...tud adni gyógyszert is,de persze csak indokolt esetben. Nekem a 2 gyógyszer elsőre megtette a hatását! de szigorú orvosi felügyelet mellett persze.
2009. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi is 6 hónapja próbálkoztunk, amikor azt mondtam, hogy elég a számolgatásból, hőmérőzésből. Vettem E vitamint, a páromra is ráparancsoltam, hogy szedje. Ha a köv. hónapban is megjön, akkor irány a doki és kivizsgálás.

Úgy látszik megilyedtek ott bent, mert köv. hónapban már nem jött meg :o) Hogy az e vitamintól vagy sem, nem tudom, de tény, hogy segít a nem rágörcsölés, bár tudom, hogy nehéz.

És szedtem elevitet is előtte, de attól nem jön könnyebben, az nem gyógyszer, csak vitamin. Az előttem válaszolók praktikáit is ajánlottam volna.


Sok sikert és szerintem is sokat segíthet egy kivizsgálás. Tudom ajánlani a Magzati Diagnosztikai Központot ha pesti vagy.

2009. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!