Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki adjon tanácsot! Babát...

Valaki adjon tanácsot! Babát szeretnénk! Már lassan 5 honapja probálkozunk, eddig sajnos nem sikerült. Valaki tud olyan gyogyszerekről ami segíthet a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

Gondolok itt: gyogyszerekről teákról vagy vitaminokra!

Az E vitamint szedem én is és a férjem is!

Valakinek segített valami készítmény?


2009. nov. 16. 13:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt vettük meg, mert 2 évig próbálkoztunk.

Gynex csepp


[link]


Sok sikert! 24 hetes km.

2009. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Amore ***** válasza:
Nekünk a barátcserje segitett! De azt csak annak ajánlják akinek nem rendszeres a ciklusa , tul hosszu vagy tul rövid.
2009. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én a helyedben keresnék egy jó orvost és türelmesen várnék. 7 évig nem estem teherbe mert egy gyökér volt a dokim és eszébe sem jutott mondjuk egy vérvételre elküldenie. Pedig akkor kiderült volna, hogy pajzsmirigyes vagyok! Végülis a nővérem segített, ő gyanította a betegségemet és ennek hatására kezdtem el jódot szedni. Már a következő hónapban babás voltam!
2009. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is a peteérés figyelésére esküszöm, mind a kétszer így estem teherbe, előtte pedig hónapokig próbálkoztunk úgy vaktában. Én egy minimikroszkópot használtam, ami mutatta a termékeny napokat. Emellett nem árt vitamint is szedni, valamelyik terhesvitamint. Sok szerencsét!
2009. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
duphaston es az elevitet elkezdheted de kerd ki a dokid tanacsat
2009. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jött össze azonnal. Elkezdtem szedni az Elevitet és az első hónapban sikerült. De megkérdezhetnéd a nőgyógyászt hogy mi lehet a próbléma és mit tanácsol. Lehet hogy a párodnak is majd el kell menni vizsgálatokra. Sajnos a férfiak megtermékenyítő képessége kb a felére csökkent tíz év alatt.
2009. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kőszőnőm mindenkinek a válaszokat!!

Elevitet szedtem de nem sikerült!!

A nődokim mindent rendben talált nálam,látta a peteérésemet és a menzim elött is voltam pár nappal akkor meg a tüsző megrepedését látta!

Ha január végéig nem sikerül a baba akkor kell vissza mennem!!És elküld petevezeték átfuvásra!!Valaki volt már ijenen? Azért is esedékes december,mer én szeptemberi születésü lenne és nekem akkor van a születésnapom!

2009. nov. 17. 07:55
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódni,még csak rövid ideje próbálkoztok,nálunk sem volt semmi baj,mégis másfél év volt,mire sikerült,biztos neked is fog,csak ne erre gondolj mindig!:)

Írhatnék én is különböző praktikákat,de úgyis jönni fog,ha akar,pirulák,és gyógyteák ide,vagy oda!:)

2009. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!