Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 honappal ezelött volt...

4 honappal ezelött volt missed ab mütétem, nagyon szeretnénk babát, de sajnos azota hiába probálkozunk nem jön össze. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanigy jártam,mint te!Nekem se akar összejönni,pedig már mindent kipróbáltam!Lehet,nagyon akarjuk,rágörcsöltünk,azért nem jön össze!Bizakodjunk!
2009. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok sorstarsak. Nallunk ugyan ez a helyzet! :( Decemberben volt vetelesem es azota semmi. Kiderult, hogy ebbe a honapba meg peteeresem sem volt mert az ovulacios tesztem negativ volt vegig. :( A ciklusom 9-dik napjatol probaltam egyeszen mostanig a 21-dik napig. Aprilis 2-dikara nem varnam de sajnos peteeres nelkul meg fog jonni. Nagyon szomoru vagyok!
2009. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat reménlem minnél hamarabb sikerül mindhármunknak sok sikert
2009. márc. 23. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem október elején volt egy missed ab-m. Most 16hetes terhes vagyok. Szorítok nektek.

2009. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!