Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal több int egy éve...

Párommal több int egy éve próbálkozunk, de semmi. Orvos szerint semmi baj. Mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hagyjátok!Utazzatok el!
2012. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk két év után sikerult, amikor feladtam. Nem néztem, hogy mikor van ovu, stb. Teljesen más irányba koncentráltam (hobbim-ra).
2012. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is az vált be, hogy tudatosan elengedtem az egészet, nem számolgattam, nem teszteltem, nem nézegettem az ovut, hanem csak amikor megkívántuk egymást és semmi görcsölés. Abban a hónapban össze is jött
2012. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne akarjátok görcsösen. Nagyon jól mondják az előttem szólók. Utazzatok el, bulizzatok, élvezzétek egymás társaságát. Ne aszerint legyetek együtt, hogy mikor van ovud, vagy mikor a legesélyesebb, blabla, hanem amior kívánjátok egymást. Egy pár hónap után, visszatérhettek a dologhoz. Nekünk sajnos 1 halvaszületés, és egy vetélés után kellett 2 év. De megérte :)
2012. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy esetleg a párod is kivizsgáltatta magát? Mert az sokszor a férfiaknak eszükbe sem jut, hogy náluk is lehet gond. Szerintem, ha nem tettétek még meg, akkor ezt az utat is érdemes végigjárni. Sok sikert a babóhoz!!!!!
2012. márc. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Az alapvizsgálatok szerint nálunk is minden rendben volt.

Aztán magánszorgalomból elmentem endokrinológushoz, ott derült ki, hogy pajzsmirigy alulműködésem és IR-em van. Kezelés, új remények. Így sem sikerült. Ezután laparoszkópia, méhtükrözés. A méhemben a császármetszés során használt nem felszívódó cérna befelé fordult és spirálként viselkedett. Eltávolították, most megint reménykedünk.

Azért írtam ezt le, mert nem mindenkinél válik be a "ne görcsölj rá és sikerül". Szerintem érdemes addig keresni, amíg meg nem találják az okot.

2012. márc. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mi is két évig próbálkoztunk és nem jött össze.Végigjártuk,amit ilyenkor kell,én is,párom is.Végül nekem csináltak egy petevezeték átfújást (nem túl kellemes,de túl lehet élni).Ez után döntöttük el,hogy összeházasodunk.Belevetettem magam a szervezésbe,elterelődött a figyelmem,és mire jött a lagzi,engedni kellett a ruhámból!Úton volt Izabella,aki most gyönyörű 5 hónapos baba.

Úgyhogy úgy gondolom,hogy az átfújás,és a nem-rágörcsölés,figyelemelterelés volt a megoldás.De szerintem is menjetek el kivizsgálásra mind a ketten

2012. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban igaz, hogy a "rágörcsölés" effektíve fiziológiása tud(hat)ja gátolni a teherbeesést a neuroendokrin rendszeren keresztül. Vesd bele magad valami másba, keress egy hobbit, és picit engedjetek le. Megdöbbentően sokszor segít. Persze egy endokrinológust még megérne felkeresni, ha eddig nem tettétek volna.
2012. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem két és fél évre jött össze, akkor, amikor már abszolút nem gondolkoztam ezen.. majd ha már nem lesz ilyen erőltetett a dolog, akkor fog összejönni :D
2012. márc. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kezdje el spirulina algát szedni. Nekem bevált!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


30 hkm

2012. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!