Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ha már 7 hetes...

Normális dolog ha már 7 hetes várandósan is van előtejem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 18 hónapos, 3 hónapja hagytuk abba a szopizást.

Most 7 hetes pocakos vagyok, és ma észrevettem hogy fürdés közben mindkét mellemből szivárog valami. A balból sárgás színű előtej, a jobb mellemből viszont fehér színű (olyan mint a rendes anyatej, nem sárga).

Az első babámnál is rengeteg előtejem volt a terhesség alatt, aztán szerencsére szülés után is bővelkedtünk benne. :) De ha jól emlékszem akkor sokkal később (18-20 hetesen) kezdett folyni az előtej.

Volt esetleg más is így? Lehet hogy azért van, mert a kisfiam csak nemrég hagyta abba a szopit?

Köszönöm a válaszokat!!! :)


2009. jún. 9. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért van mert nemrég még szoptattál.
2009. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is azert indult be hamarabb, mert par honapja meg szoptattal.

Nekem 15 honap lesz a babaim kozott, a nagyobbik 5 honapos volt, amikor osszehoztuk a kistesot. Az elso terhessegnel felido utan indult be az elotejem, nem volt rengeteg, de a vege fele mar szinte csopogott, ha melegviz erte zuhanyozaskor, ennek ellenere anyatejem egy csepp sem volt. Szules utan ket hettel elapadt az elotej, hiaba szoptattam, fejtem allandoan. Szoval hiaba nem volt soha anyatejem, csak elotejem, hiaba apadt el meg az is honapokra, a masodik terhessegemnel nekem is megindult mar a 10. het korul. Most vagyok a 20. hetben es kb ket hete most ismet nincs, legalabbis foltot nem hagy.

2009. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
A barátnőm már 6 hetesen kezdett előtejet termelni!Ez komoly!Sajnos ő 7 hetesen elvetélt,de nincs ehhez köze!Szerintem lehet már előtej!Mindenkinek már a szervezete!
2009. szept. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked tuti attól van,hogy nemrég még szoptattál.

Azért megjegyzem nem ártana mondani a dokinak.

Nekem 5-6 hetesen jött a tejcsorgás,és sajnos missed lett a vége 9 hetesen.Az egekben volt a prolaktin szintem.

2009. szept. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Azóta már 23 hetes a kis pocaklakóm és szerencsére eddig minden rendben van velünk! :)

Az elején csak egy-egy alkalommal volt néhány csepp, most kezdett igazán beindulni.

Akik elvesztették a babájukat nagyon sajnálom, de ne adjátok fel, biztosan hamarosan ti is egy édes kis csöppséget hordhattok a szívetek alatt! :)

2009. szept. 28. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!