Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit evett ma és k. b...

Ki mit evett ma és k. b mennyit? (esetleg ivott)

Figyelt kérdés

Kismamák nem tudom h eleget eszem -e?

Össze szeretném hasonlítani.

10 hetes km.


2009. jún. 9. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Reggel egy szalámis szendvicset, délben halat fél adag krumpli+saláta, délután egy adag gyümölcssaláta. Vacsorára valami szendvics+ paradicsomot tervezek.

Te mit ettél?:-)

2009. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fél 1-kor tojásrántotta bacon szalonnával amit jól megsütöttem mert úgy szeretem ha ropog, és kb egy órája egy fél kiló epret. Inni ásványvizet iszok, napi min. 4 litert és néha koffeinmentes kávét. Nemsokára eszek valamit bár még nem tudom mit. Lehet sütök egy kis sültkrumplit mert nagyon megkívántam. Annyit egyél amennyi jól esik, és sokszor keveset! Ha nem eszel eleget, a baba úgyis elveszi tőled amire szüksége van, ne aggódj!

Üdv. 23 hetes kismama

2009. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ugyan nekem már megszületett a babóm, de sztem mindent ehetsz amit megkívánsz. Persze az alkoholt, a kávét, a koffeines dolgokat kerüld. Legyen az étrendedben sok gyümölcs, és zöldség, és igyál minnél több folyadékot. Vizet, gyümi levet...
2009. jún. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én 20 hetes vagyok és gyümi mániás...

az első terhességemnél nagyon nem táplálkoztam helyesen az első 16 hétben mert örültem ha vmi megmarad bennem (de állítólag ez nem is volt baj, szóval inkább egyek valamit mint egyáltalán semmit se)..

Most a kistesót várom, imádom a salátákat, gyümölcsöket, tejterméket.

Ma reggel ettem 2 puffasztott rizs szeletet 1 joghurttal paprikával, ubival.

Aztán délre a kisfiammal paradicsomos krumplit ebédeltünk. Majd most délután a piacról hazaérve leküldtem egy jó darab dinnyét meg vagy 20 dkg.cseresznyét...

És még hol van az este...valószínű addigra hazaér az apja is és vele lehetetlenség nem enni olyan étvággyal kajál..:/

tejet vagy kakaót bizti iszok még ma.

2009. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok!Ma reggelire 2 szelet majkremes kenyer paprikaval ebedre krumpli rantott halal vacsira meg nem tudom de a vajas kenyeret kivanom ujhagymaval es csinalok 1 kis gyumitortat!
2009. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39hetes vagyok.nekem nem volt gond a kajcsival mindig bármit ettem bármikor.ma reggel egy szalámis szendvics.délbe tökfőzelék+sült hús+dinnye.:)estére egy kis töltött paprikát csinálok...na de nem bizti hogy abból majd tok enni mert iszonyat hányingerem van most...valamit nyomhat a pici
2009. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Reggel három tojás, belesütve paprika, és csirkemell sonka.Mellé tea és barna kenyér.

Ebéd daragaluska leves.

Most ettem fél töltelék tölti káposztát egy szelet barna kenyérrel.

Sok folyadék.

Nasinak ma két kis rudit ettem.

De ma még eszek szerintem vajas kenyeret paradicsommal, és joghurtot, egy kis sajttal.

Meg most egy almát.

2009. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Reggelire 3 vajas zsömle uborkával, meg most ettem egy joghurtot műzlivel, és mindjárt nekiállok mackot sütni.

11 hetes

2009. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Reggelire két nagyobb zsemle májkrémmel, 1 nagyobb paradicsommal, pár szelet kígyóubival. :) Jujj, megettem egy epres Cornetto-t is, de ezt most ne úgy vedd, hogy ez minden napos, most fordult elő először. :D


Hm utána jó ideig nem ettem, lusta voltam, még mindig nem ebédeltem, nem is tudom hogy bírom. Ettem egy nektarint meg egy jégnyalókat, meg ananászt és ennyi, úgyhogy megyek is és eszem egy kis curry-s csirkét aztán kisütöm a palacsintát, mert már bekavartam, meg a túró is kész. :)

2009. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én reggelire vajas lekváros kenyeret ettem teával. ebédre csirkepörköltet penne tésztával. uzsonnára barackot, és egy teljeskiőrlésű csokis nasit, vacsira pedig vajas zsemlét sjattal fogok enni. és Te?
2009. jún. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!