Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél éves kislányomat még...

Fél éves kislányomat még szoptatom, viszont mostanában olyannyira rosszul vagyok mint még talán soha, mire gondolhatok? (kétségbe estem)

Figyelt kérdés
2-3 napja folyamatosan rosszul vagyok. Hányingerem van és amint hirtelen felállok valahonnan úgy érzem elszédülök, elsötétül előttem a világ. Fáj a hasam és folyton idegeskedem. Nincs étvágyam, alig eszem valamit. Februárban 7-én megjött a menszeszem. Most azt érzem, hogy ismét készülőben van és tojásfehérje szerű nyákom van ... Viszont félek, hogy terhes lehetek. :( A férjemmel az elmúlt fél évben gumióvszerrel védekeztünk, ebben a hónapban (olyan 20-a körül néhány alkalommal voltunk együtt megszakítással.) Nagyon gyengének érzem magam, egyszerűen nincs erőm semmihez és ez az állandó szédülés, hányinger teljesen ágynak dönt engem... :( Tesztelni már nem akarok a sok feszültség miatt, mert minden hónapban eljátszom ezt, mert még nem szeretnénk kistesót de néha elcsábulok a "rendes" szeretkezés felé ... Mit gondoltok? Baba gyanús?
2012. márc. 4. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy csak "tavaszi fáradtság", kimerülés. Gondolom fél éves babáddal még éjszakázol is! Bár amiket leírtál, könnyen lehet, hogy a várnál hamarabb érkezik a kis tesó! A tojásfehérje szerű folyás a peteérésre utalhat.

Ha nem akarsz tesztelni, akkor viszont marad a kétkedés, a bizonytalanság, az idegeskedés. Szerintem csinálj egy tesztet, ha már több napja késik a menzeszed és gyanús a baba-dolog! Legalább tudni fogod, hogy miért is idegeskedsz!

(Mit jelent az, hogy rendes szeretkezés??? Óvszer vagy megszakítás nélkül??? )

2012. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A rendes szeretkezés alatt azt érzem, hogy megszakítással de óvszer nélkül. Az első babánk előtt 3 évig nem védekeztünk. Nem éjszakázom a Picivel, bár valóban keveset alszom, de nem a baba miatt. Nem tudom mi lehet a baj, rengeteget idegeskedem és hőhullámaim is vannak néha. Egyébként még nem késik a menszeszem, hiszen február 7-én jött meg előző hónapban.
2012. márc. 4. 14:09
 3/12 A kérdező kommentje:
*értem
2012. márc. 4. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen tüneteket okozó vírusos járvány is, nálunk az egész család átesett rajta. Várj néhány napot, ha elmúlik, vagy a férjeden is kitör, akkor tutira nem terhesség okozta.
2012. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A férjemnek egy hatalmas herpesze van és azzal nyugtat, hogy biztosan valamilyen vírus okozhatja és mindkettőnkben bújkál és, hogy nyugodjak meg. De nem tudom, ez az állandó hányinger ... :( Annyira aggaszt.
2012. márc. 4. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem egy hétig volt tőle folyamatos hányingerem, és most még pasim sincs, szóval terhesség kizárva.:)
2012. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen kicsit megnyugtatott. :) Remélem tényleg csak erről van szó!
2012. márc. 4. 14:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: nekem jó pár hete volt valami nyavalyám, hasmenéssel és iszonyú hányingerrel, ami 4-5 napig tartott. Lehet, hogy nálatok is valóban csak valami vírusról van szó! Nyugodj meg!
2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát én nem ijesztgetni akarlak, de nekünk a második gyerek úgy jött össze, hogy egyszer ment el a férjem gumi nélkül, de őszintén annyira nem aggódtunk, mert az első babára majd egy évet vártunk.

11 hónapos volt a fiam, mikor ismét pozitív lett a teszt, és most itt "dumál" mellettem a 3 hónapos lányom.

Szóval bármi lehet...

2012. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bennem sosem ment el a férjem mióta megszültem, megszakítottuk a szeretkezést. Tudom, hogy az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat de mégis kevesebb az esélye így mintha el is menne.
2012. márc. 4. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!