Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 éves a kislányom most várom...

2 éves a kislányom most várom a második kislányomat, akit november 18. ára vagyok kiírva. Ki hányadik hétre szült?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:

39.hét és 2 nap.

Minden jót,és jó babázást:)

2010. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! én az elsőt 38+3 hétre szültem a másodikkal most 32. hétben járok:-) én dec 2-re vagyok kiírva, hát én is kíváncsi vagyok a többieknek mikor volt meg a második stb... babája. Neked van valami panaszod?
2010. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva a kislányommal és nekem első baba!
2010. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az 1 jókívánságát.

Sok a savam meg a derekam fáj. És neked?

2010. okt. 6. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első fiam kereken a 40. hétre született, amikorra ki volt írva. Második kisfickó ráhúzott még 4 napot (pedig én végig azt hittem 2-3 héttel előbb meglesz, olyan rosszul voltam, meg a várandóságom se volt olyan könnyű) J! Első babával 12 órát vajúdtam, nehezen szültem meg, a második fél óra alatt megvolt és előtte mentem be a kórházba mert távozott a nyákdugóm. :) Köztük 2,5 év van. Kellemes babavárást, gyors és könnyű szülést.
2010. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nov. 3-ra várom a másodikat. Az elsőt 41 hét 3 napra szültem (alaposan ráhúztam), most viszont már 2 hete vannak jóslóim, egyre erősebbek (ma vagyok 36 hetes). Szóval reménykedek, hogy ő előbb jön, de sajnos tudom, hogy erre nincs garancia.
2010. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az én lányom 39 hétre születet. Nehezen szültem meg voltak is komplikációk ez miatt meg is műtöttek másnap. Remélem a kicsivel már könnyebb lesz.
2010. okt. 6. 14:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőt 39+6 nap, a másodikat 39+5 nap.

22 hónap van a két gyerek között.

2010. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, 22 hós a kislányom, őt 39+3.hétre szültem! Most 38 hetes vagyok a kishugival :) Kíváncsi vagyok én is nagyon, hogy mikor születik meg :)
2010. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!