Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hajat festeni terhesség...

Lehet hajat festeni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
°én a 12-hét után festettem. semmi baj nem lesz hidd el,szakma beli vagyok,32 hetes kismama.
2008. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az első 12 hétben inkább ne és később is inkább melíroztass, mint festess.

Vagy használj természetes alapú szinezőt, festéket, illetve szólj a fodrászodnak, hogy kismama vagy.

Ja és ha festetsz, akkor figyelj a szellőztetésre!

2008. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Tímea Judit ***** válasza:
Én fodrász vagyok,még mindíg dolgozom.Ha hajat festek,vagy más vegyszeres munkát végzek,maszkot kötök magamra.Az a lényeg hogy a festék gőzét ne szívd be.Arra számíthatsz,hogy nem pont olyan lesz a szín mint előtte.Nekem szőke a hajam,és más árnyalatot hoz ki mint előtte.A fekete festék tartalmaz a legtöbb méreganyagot,a fejbőrön keresztül szívódik fel.Vannak gyógynövényes festékek is,de azok nem minden hajra jók.A melír azért jobb talán,mert közvetlen nem érintkezik a fejbőrrel.Szerintem nyugodtan festesd.üdv 26hetes fodrász kismama
2008. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom amonia mentes ajálanak,azzal festeted a hajad.Casting az jó,én is azzal festem.
2008. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nyugodtan festetheted a hajadat. Én az első terhességem alatt és most is (második terhesség) festetem a hajamat. Azt mondta a fodrászom, hogy ezek a mostani hajfestékek már nem tartalmaznak annyi káros anyagot, mint a régiek.
2008. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan lehet,szerintem nem kell a terhességet betegségként felfogni.Annyi minden árthat még pl. szmog,vegyszerezett zöldségek és gyümölcsök stb.!Mégis eszünk gyümölcsöt!
2008. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb orvos szerint a hajfestés az első harmadot követően nem veszélyes.De ha aggódsz használj hennát vagy kérj melírt.A melírozásnál a fejbőr nem érintkezik káros anyagokkal.
2008. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dynaa válasza:

Sziasztok!


Ez a téma engem is érdekel,30hetes kismama vagyok,fekete a hajam,ki szeretném szőkíteni,viszont nem nagyon merem még:/Jól gondolom,hogy nem lenne túl jó ötlet?

2011. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!