Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortol aggodjak a baba...

Mikortol aggodjak a baba mozgasa miatt?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok. A babam mostanaban nagyon lassu es lusta,de ma talan egyszer ha ereztem. Varjak meg egy napot vagy hivjam a dokit? Lehet,hogy csak alszik?
2009. jún. 8. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
pont ezt a kérdést akartam feltenni,de én csak16 hetes vagyok,és már egy hete minden nap sokat mozgott a babám és most két napja azthiszem semmi.de inkább biztos hogy semmi.ugylátom te nagyon figyelsz erre,nem emlékszel esetleg hogy nálad volt-e ilyen?Nyugtass meg légyszi. vérzés meg ilyesmi nem volt és görcsölés sem.
2009. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én úgy tudom ilyenkor már lelassulnak a babák,nincs annyi helyük sem.szóval szerintem ne aggódj de ha mégis hívd fel a dokidat.

Boldog babavárást:)

2009. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod én pont ma olvastam, hogy a 31 héttől egyre lassabbak a pocaklakók, egyre kevesebb a helyük így már nem tudnak, olyan aktívan mozogni, azért figyeld, hogy egy nap hányszor jeletkezik be a babád, de emiatt ne stresszelj, beszélgess hozzá egy kicsit és ha még lusta i egy kicsit, de biztos reagál anyuci hangjára,

Boldog babavárást,

31 hetes kismama:)

2009. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én, ha aggódni kezdtem, akkor kicsit meglökdöstem a hasam, de a zuhany mindíg bejött. Ha ilyenkor éreztem mozgást, akkor megnyugodtam. Az én dokim és akikkel eddig beszéltem, azt mondták, hogy ha az anya úgy érzi, hogy valami nincs rendben, akkor merjen szólni. Még mindig jobb 10 vaklárma, minthogy egyszer későn érkezzen valaki.

Ezzel nem megijeszteni akarlak, szerintem sincs miért aggódnod, ilyenkor már nagyon keveset mozognak még a hevesebb vérmérsékletű babák is. De ha úgy érzed, nyugodtan hívd fel az orvosod, biztos vagyok benne, hogy nem veszi zokon.

2009. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,csatlakozom a többiekhez!Már nagy a babód és kevés a helye,talán ezért nem olyan aktív.

Nekem van szívhangfigyelőm,ha már mindent kipróbáltam és nem reagál a kiscsaj akkor behallgatózom hozzá.

Ha esetleg van sztetoszkópod azzal is meghallgathatod a szívhangját,attól biztos megnyugszol!

Nagyon kellemes babavárást!

2009. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hetes vagyok,és kb. már 1 hete alig mozog. Kinyomkodja magát,ficánkol 1x 2x és annyi. Mivel én is azt olvastam,hogy ilyenkor kevesebbet mozognak már ezért nem aggódom...annyira. :)
2009. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 23 hetes vagyok és eddig nagyon kis virgonc volt a babóm. Tegnap viszont szinte semmi, már nagyon izgultam, dokiban gondolkodtam, de este volt egy-egy halovány mozdulat. Éjszaka viszont már felkeltett és ma is kezd már a régi lenni. Lehet, hogy ezt a változékony időt ők is érzik.

Remélem nálad is csak ennyi.

Boldog babavárást.

2009. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választokat. Jó olvasni, hogy mindenki szerint normális.

Tudom, hogy a babák belassulnak az utolsó hetekben, és nincs hely nekik. Csak kicsit félek, hogy minden rendben legyen ebben az utolso 5 hetben

2009. jún. 8. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!