Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak? Kisebb a baba a...

Aggódjak? Kisebb a baba a koránál? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Utolsó mensesem nov. 27-én kezdődött, eszerint most szombaton kezdődött a 8. hét. a ciklusaim szabályosak, ált. 27, néha 28 naposak. a fogamzás napja dec. 10, ezt pontosan tudom (a férjem épp külföldön volt akkoriban, és ezen az egy napon volt csak itthon). most pénteken voltam a nőgyógyásznál, az UH szerint kb. 6 hét+4 napos a baba, az orvos azt mondta csak, hogy "akkor az UH szerint fogunk számolni", meg hogy ha dec 10 a fogamzás napja, "akkor még belefér". különösebben nem látszott ő maga aggódni ezen, és meg is bízom benne, mert nagyon jó orvos, de azért ez hogy "akkor mg belefér" ez elgondolkodtatott, és most aggódom.

az még hozzátartozik, hogy a most 2 éves kislányom súlyra elég kicsi volt mikor született, a hossza rendben volt, 51 cm, de csak 2650 gr, mivel terhességi diabéteszem volt, és diétáznom kellett.(ő az elején rendesen fejlődött, csak a végén amikor a 26. héttől elkezdtem diétázni, akkor lassult le a súlynövekedése). Emiatt külön aggódom, hogy ne legyen emiatt valami gond. szeritnetek aggódnom kell, hogy kisebb? bocs ha hosszú lett.


2011. jan. 17. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
a hosszához mérten ez jó súly. igaz, hogy kicsi, de semmiképpen sem kóros.
2011. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi,nem kell aggodnod,teljesen minden rendben!!!

Élvezd ki a terhességet,2 éves lányod mellett ugy el fog repülni ez a 9 hónap.

2011. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy a doki mit mondott az UH alapján. Mekkora a baba? Mert nekem nov. 26-a volt az utolsó menzesz, és múlt csütörtökön nézett doki. 5 hetet írt a papírra (kalkulátor szerint 6 hetes voltam), és 17*24 mm petezsákot látott. Nem nézegetett még embriót, 10 nap múlva megyek kontrollra. Nálad mit láttak? (Én nem tudom pontosan, mikor fogant)
2011. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
most nem tdom megznéni, mert a papír a kislányom szobájában maradt, ő meg épp alszik, nem akarok bemenni, nehogy felébredjen. de amit te írsz annál kisebb, úgy emlékszem. :(
2011. jan. 17. 13:23
 5/8 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt, hogy nekem is a petezsákot írta, persze, nem a babát.
2011. jan. 17. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
néztem egy szülés kalkulátort,utolsó menzeszed irtam be,az alapján a fogantatás időpontja dec 11,és 7 hetesnek kell lenned,nem vagy lemaradva,nyugi,nehogy már 3 napon parázz
2011. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
timmermann.hu itt keresd meg a kalkulátort,ne parázz feleslegesen
2011. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! kicsit megynugodtam.


persze hogy parázok, hiszen a gyermekemről van szó! :)

2011. jan. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!