Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy baba lenne,...

Lehetséges hogy baba lenne, érdemes egyáltalán tesztelni vagy hagyjam a dolgot? Részletek lent

Figyelt kérdés
2010júniusban hagytam abba a tabit, utánna még megjött kétszer napra pontosan aztán kimaradt...voltam dokinál szeptember közepén akkor megvizsgált - hüvelyi UHval is- és azt mondta hogy testileg minden rendben van velem, várjak még pár hónapot hátha magától helyre állok.Közben ittam egész októberben és november elején cickafark teát /kiderült hogy sajnos rosszul csináltam mert én szünet nélkül ittam/ de ennek hatására megjött /igaz hogy nagyon hosszan/ decemberben és januárban is napra pontosan, most megint kimaradt februárban és márciusban is ahogy kinéz (teszteltem kettöt is negatív volt kb. két és fél hete). A párommal mindíg védekezés nélkül vagyunk együtt.A hét eleje óta mintha a cicim nagyobb lenne, néha fáj picit, és múltkor volt egy kis hasszúrka is, a hét elején miután párommal együtt voltunk a hasam egy kis ideig begörcsölt orgazmus után - ilyen még sosem volt- és ma vettem észre hogy szagtalan krémes folyásom volt egy kicsi, és ma egésznap fájdogált az alhasam mintha meg akarna jönni. De mivel eddig nem volt mensim ezért tanácstalan vagyok, szerintetek érdemes mégis tesztelni vagy inkább várjak a dokira. De sajnos a dokihoz csak két es fél hét múlva kaptam idöpontot...Ha valakinek véleménye vagy tapasztalata van nagyon sokat segítene. Elöre is köszi.
2011. márc. 23. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj.Az nem árt:)Én biztos nem birnám ki majd 3 hétig,mire dokihoz megyek:)

Mennyi idős vagy?

Hormonjaidat vizsgálták?

2011. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hali!

26éves vagyok a párom 32, és lassan szeretnénk babát úgy igazán jövöre de az sem baj ha elöbb jönne. A hormonjaimat - és a pajzsmirigyet- nézték vérvétel után és akkor rendben volt minden, nah igen de ez akkor volt amikor még szedtem a bogyit, tehát már van vagy két éve...Külföldön vagyok és komolyan...ahogy itt is olvasom, otthon sokkal értelmesebb dokik vannak mint itt kint. Van sajnos túlsúlyom is, és egy idióta házorvosunk akinek mindenre az a válasza hogy fogyjak le...így hiába kértem hogy vizsgáljanak megint hormont, elküldött hegyet mászni:(((

2011. márc. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!