Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes várandós vagyok,...

6hetes várandós vagyok, állandóan-mindenen elsirom magam. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Pont most van vizsgaidőszakom is ráadásul,úgy érzem megbolondulok...
2009. jún. 8. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ismerős csak ez nekem később kezdődött.

nem egy kellemes dolog, sokszor saját magamat nem értem, hogy miért sírok most :D

és ez nem is fog elmúlni egyhamar. nekem amikor megszületett a kisfiam, még akkor is így volt jó darabig


11hkm

2009. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hormonok "játéka", el fog múlni.

Gondolj arra, hányan lennének a helyedben, akiknek nem lehet babájuk (pl.én is) - talán ettől megvigasztalódsz egy picit :))

A vizsgaidőszakon meg túl leszel hamarosan, fel a fejjel, sok szerencsét!!

2009. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyanígy voltam a kisfiammal is, szülés után is még elég sokáig. :)

Most 7 hetes várandós vagyok, és ha valami új, aranyos dolgot csinál vagy mond a fiam rögtön elbőgöm magam. :)

Jó babavárást kívánok Neked!

2009. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ohh, én a Shrek-en sírtam, meg a Halálos iramban 3. Olyan megható volt:D Volt úgy,hogy az utcán sétálva elbőgtem magam, semmi előzmény nem volt:)
2009. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is 6 hetes vagyok, eddig csak egyszer fordult elő velem, hogy majdnem elbőgtem magam. én is vizsagszesszióban vagyok, de nem szabad idegesítenem magam, így megpróbálom úgy felfogni az egészet, hogy no para, ha most nem sikerül, maj sikerül ősszel.
2009. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 9. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!