Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes várandós vagyok és...

5-6 hetes várandós vagyok és állandóan szédülök. Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Mindennap olyan vagyok mint a légy, sőt a legkissebb lányom 2 éves és már nem merem felvenni mert félek elesek vele. Ilyen ájulás érzés is rámjön, olyankor gyorsan leülök de szinte már az egész napom ilyen. Akinek ilyen volt,van mit csinál, hogy jobb legyen? Bevált valami?
2011. júl. 13. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok folyadék,napi 1-2 csésze kávé,vagy fekete tea. Igyekezz kerülni a hirtelen mozdulatokat!


Nem vagy véletlenül vérszegény?

2011. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudok a vérszegénységről mert eddig nem volt de jövőhéten megyek uh-ra és ha minden rendben elmegyek úgyis a beutalókért és remélem kiderül. Egyik terhességemnél sem voltam így. Köszi, hogy írtál.
2011. júl. 13. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

sose legyen teljesen ures/tele a gyomrod. mindig legyen nalad keksz, akar reggel kikestitve agy mellett

megfelelo folyadekbevitel is fontos

nekem is segit a kaja kicsit, bar csodat ne varj, enyhulni fog, nem elmulni

2011. júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is szédültem az 5 héten meg a 6 hét elején de utána magától elmúlt.
2011. júl. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz de nehezen viselem mert reggel felkelek és már érzem. Mindig eszem és iszom is rendesen. Köszönöm a válaszokat. Kellemes babavárást. :))
2011. júl. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!