Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mit csináltok...

Terhesség alatt mit csináltok a cicával?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit máskor, annyi különbséggel, hogy az almot apa cseréli a biztonság kedvéért.
2009. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En sem tettem semmit maskent, az almot is en pucoltam utana, mindig kezet mostam! Benti cica, oltasokat minden evben kapja.
2009. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
soha ne engedd be a lakásba, és a gyerek egyéves koráig se
2009. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a macska fertőz, hanem az alom! Azt ne te takarítsd!! Amikor a pici megszületik akkor meg arra kell vigyázni, hogy meg ne karmolja, vagy harapja a babát. Sokkal veszélyesebb, mint a kutyaharapás, bár ha be van rendesen oltva, akkor talán nem olyan veszélyes.
2009. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is megtartottam a cicát.És egy darabig semmi baj nem volt vele.Egyszer lebukott,hogy a mózeskosárban alszik.Ez még elment mert letakartam és nem tudott belemenni.Aztán egy éjszaka azt vettem észre,hogy 2hónapos babám mellett alszik.Vérző szívvel megváltunk a cicától.

Ettől függetlenül azt gondolom nevelés kérdése,lehet,hogy én szúrtam el.

Terhesség alatt meg csak az alomhoz ne nyúlkálj és próbáld tudatosítani a cicával,hogy hová szabad és hová nem szabad mennie.

Sok sikert!!!

2009. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!