Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran szokott fejfájá...

Milyen gyakran szokott fejfájás gyötörni benneteket és milyen "jelleggel"?

Figyelt kérdés
Engem min. hetente kínoz, és a tarkómnál szokott fájni. Tegnap pl. hánytam kétszer is miatta, pedig már régen túl vagyok a hányós időszakon és amúgy se hánytam. Ez normális szerintetek? Talán a front visel meg ennyire? 18 hetes km
2009. jún. 8. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én már kitapasztaltam, a melegfrontra nagyon fáj a fejem, migrénesen. Így olyan gyakorisággal ahogy melegfront van. Olyankor az egész fejem fáj a tarkótól a homlokig, lüktet, hányingerem van. Szerintem Neked is a fronttól. Én a dokim engedélyével algopyrint szoktam bevenni.

De igyál nagyon sokat, feküdj le, aludj, hátha az segít. Nekem semmi, csak az algo. Vizesborogatás is jó lehet, nekem az sem vált be.

Kitartás!

23 hetes km

2009. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Aggódom kicsit emiatt, nehogy baja legyen a babának. Ráadásul a család is azzal idegesít, hogy azonnal menjek el vele dokihoz. De szerintem úgyse tud vele semmit csinálni, gyógyszert sem nagyon lehet szedni... Más bajom/panaszom pedig nincs.

Most megnyugodtam! :-)

2009. jún. 8. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben?Nem magas?Ha tudod mérni otthon, ellenőrizd.Ha az ok, akkor biztos a front.De ha nem múlik, akkor azért nézesd meg dokival.
2009. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom rendben 120/70 mindig.
2009. jún. 8. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem alacsony a vérnyomásom, általában 90/60, ezért szokott fájni a fejem, a tarkóm körül.Kb. a 16-ik hétig szenvedtem töle.Ekkor egy védőnő ismerősöm azt ajánlotta,ha érzem, hogy kezd fájni a fejem, igyak meg egy pohár kólát.Ez ilyenkor többet használ, mint árt.Nekem azóta ez mindíg bevált.

20hetes kismami.

2009. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!