Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik hogy vagytok...

33 hetes kismamik hogy vagytok? Mennyire viselnek meg Benneteket a frontok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 17:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

tudom hogy nem tartozik a kézrd.

de engem az hogy a párom nézi a rohadt meccset ahelyett hogy húzná a bútorokat és meszelne.

28hkm

2011. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Èn eddig nem voltam érzèkeny a frontokra de most igen. Néha ùgy megszédülök és fâj a fejem hogy ha nem ülök le összeesek ez szerintem az időjàràstòl van. Nekem már minden bajom van. Sav,mostanàba néha hànyingerem van,pár napja nem tudok enni nemtudom miért akkor ülni nem tudok sokàig mert nem kapok akkor levegőt,sokat görcsöl a hasam is. Na kipanaszoltam magam. Már legszivesebben megszülnék de még pàr hétig azért ki kéne bírni. Valakinek hasonlò problémâi? Ès te kedves kérdező hogy vagy?
2011. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Èn eddig nem voltam érzèkeny a frontokra de most igen. Néha ùgy megszédülök és fâj a fejem hogy ha nem ülök le összeesek ez szerintem az időjàràstòl van. Nekem már minden bajom van. Sav,mostanàba néha hànyingerem van,pár napja nem tudok enni nemtudom miért akkor ülni nem tudok sokàig mert nem kapok akkor levegőt,sokat görcsöl a hasam is. Na kipanaszoltam magam. Már legszivesebben megszülnék de még pàr hétig azért ki kéne bírni. Valakinek hasonlò problémâi? Ès te kedves kérdező hogy vagy? 33hkm
2011. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi véletlen kétszer küldtem el ;)
2011. aug. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szia! A hidegfront engem is megvisel. Néha én is elszédülök, muszáj leülnöm. Estére elfáradok, amúgy nap közben egész aktív vagyok. 4-5 hetet még mindenképpen jó lenne, ha maradna... :)
2011. aug. 14. 18:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok.én már nagyon megszülnék,fáj a hátam,dagad a lábam,már gusztustalan,ahogy kinéz,sav az már szörnyű,kezeim ugy el vannak zsibbadva és fájnak hogyha levágnák se venném észre,már csak pár hét és vége,szép volt jó volt ez a pár hónap várandósság de már vége lehetne.
2011. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok. Én szörnyen fáradékony lettem az elmúlt 2 hétben, simán alszok 10 óráig is reggel, pedig időben fekszem le. Éjszaka sokszor fel kell kelnem pisilni, utána nehezen alszok vissza. Már megfőzni is alig bírok, olyan durván bekeményedek, ha talpalok. Nagyon hamar kimerülök, alig bírom vonszolni magam, sokat fekszem.

Szerencsére már szinte kész a babaszoba, minden nap csinálok valami apróságot, így nem terhelem le magam. A férjem is sokat segít mindenben. Most már nagyon izgatottan várjuk a kis krapeket, első baba.

33h km

2011. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A kezeim nekem is elég "furák" lettek. Reggel szinte behajlítani sem tudom az ujjaimat. Kinél hányadik baba és tudjátok a nemét? Ha neve is van, azt is megírhatjátok... Nálunk első baba lesz és az elejétől kezdve kislányt mondanak, így Sára babánk lesz. :))
2011. aug. 14. 20:31
 9/17 anonim ***** válasza:

19.35 vagyok. Nekem nincsenek bedagadva a kezeim, mégse bírom behajlítani a fájdalomtól. Sokszor ébredek zsibbadásra is. Nekünk első baba, kisfiú, Levi baba lesz.

33h km

2011. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

17:37 es vagyok. Nekem nincs bedagadva se a kezem se a lábam. Azzal szerencsére nincs gondom. Most megint görcsölök. Olyan mensi szerű. Nektek nem szokott lenni? Vajon előbb jön a baba? Nekem egész terhességem alatt sokat görcsölt a hasam.

Kisfiam lesz és Roland:) Már 16 hetesen megtudtuk hogy kisfiú 4D-n. És most is voltunk 3 hete és már 1700g. :)

2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!