Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történik ha nem veszem...

Mi történik ha nem veszem észre, hogy szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Napok/hetek óta nedvesebb a bugyim, és nem tudom mi lehet folyás vagy magzatvíz. Van, hogy tök száraz, van, hogy tök vizesnek érzem. Valamivel kevesebb a magzatvizem az uh szerint, és a hasam is elég picike. Zsebkendőt tettem be de állandóan össze-vissza gyűrödik nekem az nem mérvadó. Vol valaki akinek hetekig szivárgott és nem vette észre?
2012. márc. 2. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj el dokihoz és mondd el neki miket tapasztalsz
2012. márc. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia én úgy jártam,két hete, hogy mikor leszálltam az ágyról egy tenyérnyi vizes folt maradt utánam, azonnal kórház, megvizsgáltak..azaz csak bekukkantott, közölte nem magzatvíz csak vizes folyás..pff..de könyörgöm tenyérnyi ?? A bugyim is állandóan vizes..na mindegy ..flowra jövőhéten megyek majd meglátjuk,hogy mennyi a magzatvíz mert ennek a dokinak nem hiszek..azóta is csöpög..olvastam amúgy, hogy gézpróbát szoktak csinálni ilyenkor , hogy megállapítsák, de nekem azt se csinált, így nem vagyok túl nyugodt, családban van védőnő ő azt mondjam, ne izguljak, ha szivárog akkor mindig vissza is termelődik.38hkm
2012. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit csináljak,menjek vagy ne. Attól félek ha megyek már tényleg bennfognak, de ha nem megyek akkor nehogy valami gond legyen a babóval. A férjem elment a gyógyszertárba hátha van ilyen magzatvízjelző betét. Ha nincs lehet bemegyek, biztos ami biztos.
2012. márc. 2. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen folyásom van ami elég kellemetlen.És miért ne álltalában pisilés után távozik vagy ha hosszab ideig ülök és felállok.Én is féltem hogy magzatvíz szivárgás de azt mondták nem az.Pedig nem is látták se a mennyiséget se az állagát.(A tisztasági betét sokszor nem is elég).Sokan mondták milyen jó nem fogok tamponra költeni,de azt nem mondja senki hogy 3szor annyit kell tisztaságibetétre költeni,mert szinte egy adag és csere.
2012. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze,természetesen el kell menni a dokihoz,de aztán ugyanúgy jön a para,minden egyes vizes bugyinál.Nálam is ez van. De én rájöttem valamire!

Nem olyan biztos,hogy folyás.Lehet,hogy vizeletcsepegés!

Sőt! Arra is rájöttem,hogy ha natur joghurtot eszek(aktivia),akkor nincs ilyen gondom!

Naponta 2-3 db-ot.Tudom,hogy nem olcsó,de jót tesz a babának is,mint jóbacival dúsított tejtermék,és az én lelkemnek is! :)

Próbáljátok ki,szerintem ennyit megér! :)

2012. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja,azt lefelejtettem,hogy valamikor lehetett kapni a gyógyszertárban szivárgást jelző betétet.Nem tudom,hogy van-e még ilyen,vagy mivel lehet helyettesíteni?Lakmusz papírt hallottam még,de,hogy ez igaz-e,azt nem tudom.A gyógyszertárban biztosan meg tudják mondani.
2012. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ugy látom ez a magzatvíz probléma másnál is előjön. Én is tettem fel kérdést ma ezzel kapcsolatban én ma vagyok 38 hetes. Nekem is tenyérnyi vízfolt volt reggel a bugyimon. De azóta meg semmi.
2012. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Miért zsebkendőt teszel?A folyásnak (már elnézést)más a szaga.
2012. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

No, felhívtam a dokit, hogy menjek vagy ne. Azt mondta, hogy feküdjek le egy fehér lepedőre egy órán át, és ha 2-3 tenyérnyi vizes terület lesz a lepedőn akkor az, ha nem akkor nem az. Ja, persze bugyingó nélkül. 20 perce ülök eddig semmi, remélem nem is lesz. Hétfőn du.megyek hozzá. Amúgy azért parázok ennyire, mert picinek mondják a babámat, hetente járok uh-ra és NST-re, és volt aki normál alsó határán látta uh-al a magzatvizem, és attól félek nehogy valami probléma legyen. Első babámnál nem volt ilyen para a vége, de most.

Köszi a válaszokat!

Boldog babavárást: 37 hetes kismama

2012. márc. 2. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ülsz ha azt mondta feküdjél? Szerintem inkább feküdj. Remélem nem lesz semmi gond. Majd írj azért.
2012. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!