Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mielőtt mentek...

Kismamik! Mielőtt mentek orvoshoz, le tudtok szőrteleníteni? Mivel?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagy dilemma volt nekem is,mikor terhes voltam.Én mielőtt mentem,zuhanyzásnál leborotváltam.Ha előző nap csináltam,akkor annyira kipattogtam,hogy még gusztustalanabb volt...Persze igy sem mertem a végeredményt tükörben megnézni,mert ugye az ember már nem is lát úgy a pocakjától,meg nem is éri el.Biztos vicces volt a vaktában borotva,vagyis most már nevetek,de akkor sokat filóztam én is a jó megoldáson.De szerencsére a nőgyógyász nem ezt vizsgálja,de persze az előny,ha nem bozótvágóval csinál utat.....
2009. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én kistükörrel, de már elég kényelmetlen
2009. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Borotvával, kistükörrel. Így csináltam azelőtt is, mikor szülni indultam. Mondjuk nem híztam sokat, így elég jól odafértem:)
2009. jún. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a párodat,hogy segítsen!Bár az enyém nem vállalta.
2009. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!