Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5naposan szülni? Milyen...

34+5naposan szülni? Milyen esélyei vannak a babának?

Figyelt kérdés
elvileg a becsült súlya 2200gramm!Ha ilyen súllyal születik egy baba egészségesen akkor nem kell aggódni ugye?
2009. jún. 8. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát sztem 2500 gramm alatt még koraszülöttnek számít...
2009. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy látom a mai kérdésekből, hogy ma mindenki azért aggódik, hogy ha előbb jön a picije, akkor midnen rendben lesz-e.

:)

Ez csak azért tűnt fel nekem, mert ma reggel óta én is ezeken agyalok. Most a 33. hétben vagyok.

Épp egy 28 hetes kérdezőnek írtam vissza, hogy a kolleganőmnek a 28. hétre jött a baba. És a (kis)fia már 10 éves! :)


SZóval, ne aggódjunk!

Egyébként is: az aggódásunkkal semmin nem változtathatunk. Nem tudjuk befolyásolni az életöünket. Hát, még a picinkét!

Örüljünk isnkább a pocakosodásunknak, mert ez úgysem egy túl hosszú időszak!

Ne aggódj te sem!

Aggodalommentes napot!

:)

32 hetes kismami

2009. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hete szültem 34+1 naposan, 2590 g-mal. Három hetesen már oldalára fordult, hat hetesen pedig hasról megfordult hátra. Szóval szerintem nincs aggódnivalód. A kórházban több ismerősöm is lett, akik ilyen tájt vagy még korábban születtek, és ha nem lett probléma (fertőzés pld.), max. egy-két nappal voltak benn többet, mint az időben születetett társaik.
2009. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó tanács.

HA nagyon nagyon rendezettek fájásaid, akkor sipirc a legközelebbi KÓRHÁZBA, még ha csak vaklármának gondolod is.

A babóca kedvétől függően, és attól, hogy mennyire viseli meg a szülés lehet eleven és egészséges, de lehet egy életre beteg lesz.

Amiért kórházba és ne csak orvosi rendelőbe rohanj: Nekem infúzióval és ágynyugival jobb belátásra téritették a csemetémet, megúsztunk saccra egy egyhónapos inkubátort(doki rémisztgetése) tolókocsit stbstbstb.(valószínű csak azért mondta a nem lányálom részeket csak, hogy a seggemen maradjak, és pihenjek)

NE aggódj, azon, hogy kijönne, én is aggódok azóta, vagyis aggódtam, most már várom, hogy kijöjjön, és már ha akar jöhet is, egyáltalán nem korababa.

Nyugi, ki fogja húzni a végéig:)

2009. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. jún. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!