Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újszülött babának vegyek...

Újszülött babának vegyek fürdetőt vagy ír majd ki a doki?

Figyelt kérdés

Nem tudom vegyek-e valamilyen fürdetőt, vagy jó a gyógyszertári?


35 hetes


2011. nov. 18. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Inkább vegyél, amit felírnak alig oldódik.
2011. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

sima víz tökéletes!

Ha száraz a bőre akkor meg kiíratod a gyógyszertárit.

2011. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Amit felírnak nem allergizál, azért írja fel az orvos! Egyébként egy kevés forró vízbe kell tenni, úgy oldódik.
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most olvastam egy cikket, hogy nem elég a sima víz. Kell bele egy kismennyiségü valamien fürdető. Ujszülötteknek csak gyógyszertári lehet. nekünk a gyerek orvos fogja felírni a védőnő szerint. Nálatok nem így lesz? Kaptam is egy listát a védőnőtöl amit csak receptre adnak a patikában.
2011. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, mi Johnson1s babyt használtunk, lehet újszülötteknek, utána az olajjal átkentem. Gyönyörű bőre volt és nagyon jó illata.
2011. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Minden illatos kence allergizál, és egy újszülött baba, vagy egy kisgyerek bőre végképp érzékeny. Nagyon kell vigyázni, mert később gondotok lehet belőle (ekcéma). Én a gyógyszertári fürdetőt ajánlom, színezék, illatanyag és allergizáló anyag nincs benne, így nyugodt szívvel használhatod a kicsinek. Sőt felnőtteknek is nagyon jó! Ha utána beolajozod a kicsit, akkor is finom illata lesz.
2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

A Johnsons az egyik legallergénebb márka.A kórházakban is ezt használják,mivel ezt kapják ingyen.A sok kismama meg azt hiszi hogy azért,mert jó.

A gyógyszertári tökéletes és olcsó is.Forró vízben feloldod,és kész.

2011. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
újszülött korba a gyógyszertári 3 hónapostól baba fürdető amugy az illatos olajok is allergiát okoznak 3. babát váró kismama:))
2011. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Ne vegyél semmilyet, eleinte használd a gyógyszertárit. Keress egy kiürült folyékony szappanos flakont, mosd ki, és ha majd meglesz a kenőcs nyomd bele a felét, engedd fel meleg vízzel. Így nagyon jó, krémes állagot kapsz és nem fog darabokban úszkálni a vízben.
2011. nov. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szia!

1 éves elmúlt a babám, és még minden gyógyszertári, amit használok! A fürdető, a popsikrém az olaj! Az enyémnek nagyon érzékeny a kis bőre, ezek váltak be a legjobban! Ja és Neogranormonos a popsitörlőnk, én azt ajánlom!

2011. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!