Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Derékfájós voltam mindig a...

Derékfájós voltam mindig a terhesség erre különösen rásegített. Viszont tegnap óta alig tudok kiegyenesedni, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Remélem csak a matrac amit kifejezetten rühellek, de remélem ez nem lehet semmi rossznak az előjele.Ma még nem nagyon mocorgott a pici de tegnap este is aktív volt, ugye nem jelent semmit?
2008. ápr. 10. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de hány hetes vagy?

Azért figyelgesd magad, keress valamilyen kényelmes testhelyzetet,és ha úgy van azért jelezd az orvosnk.

2008. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy fekszik a baba hogy a derekadat terheli!Ne aggódj elmúlik.
2008. ápr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22 hetes vagyok...
2008. ápr. 10. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hátfájós vagyok, és szintén volt már pár rossz napom... A keményen való fekvés csodát tud tenni. Én pár éjszakát a földön töltöttem polifoamon. Reggelre már mindenem fájt, de a hátam jobban lett. Azért vigyázz, meg ne fázz. Ezen kívül a tartós ülést kerüld, ha teheted. Ha dolgozol, kelj fel és járkálj néha. Ha még nem jársz mamatornára, az is segíthet. Említsd meg a gyógytornásznak, és biztos javasol pár gyakorlatot. Napi pár perc medencebillentés, stb. már sokat segít. Akár a netről is letölthetsz ilyeneket. De arról azért győződj meg, hogy nem méhgörccsel kapcsolatos-e a hátfájásod, ezt persze az orvosod tudja csak megmondani. Szerintem nézesd meg magad vele először.

Jó egészséget mindkettőtöknek!

22 hetes kismami

2008. ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!