Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. ket hete folyik az eloteje...

Kb. ket hete folyik az elotejem, de csak a bal cicimbol. Miert?

Figyelt kérdés

Habar ugy tudom, hogy messzemeno következtetest nem kell levonni, mert nem jelent semmit, megis fura, hogy csak a bal cicim "könnyezik", es az erzekenyebb is. Erdemes lenne esetleg a jobb cicimet masszirozgatni?

32 hetes vagyok.


2009. jún. 7. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehogy elkezd piszkálni a cicidet

Ne foglalkozzál vele semmit nem jelent

Nekem a jobb cicimből jött inkább az előtej a másikból nagy ritkán egy pinci de ennek ellenére mind2 cicimbe bőven volt tej szülés után

2009. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem csak arról lehet szó, hogy erősebb a bal oldalad, mint pl a lábunk sem egyforma méretű! Ne parázz ezen, ha maszírozod azzal oxyt "termeltetsz" a szervezeteddel, könnyebben beindul a szülés.

16 hetes + 18 hós

2009. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet következtetést levonni arra vonatkozólag, hogy az egyikben több lesz majd!

Nekem is az egyikből jött az előtej és 1,5 évig mindkettőből szoptattam.

Fontos, ne nyúlj hozzá, ez egy természetes állapot.

Majd szülés után meg is fogod unni a sok fejést, addig örülj, míg nem kell hozzányúlni. Fél évig éjjelll-nappal fejtem. Nem sírom vissza azt az időt!

2009. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azia én 20 hetes vagyok, nekem csak a jobb cicimből jön.:) Második baba, és balból a kislányomat nem is tudtam etetni, mert anno leforráztam. Nem tudom van-e összefüggés, de a bal nem jön ki úgy...mármint a bimbóm. Azért remélem a születendő kicsi fia mindkettőből fog majd cicizni.
2009. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!