Hüvelygyulladás?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap 12+0 hetesen vilagos barna folyasom volt, ami ma reggel folytatodott. Bementem a korhazba, ott egy nem tul kedves orvos azt mondta, hogy bő a folyás, és hüvelygyulladás. (Irt fel klion d100 kupot, ami orszagosan hianycikk. Kedden megyek a sajat orvosomhoz. ) Valakinek volt hasonlo?

ma 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt már többször hüvelygyulladásom, egyszer sem járt barna folyással. Bő folyás az volt, de barna soha.
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A leletemre “Trich kolpitis” van írva. Sajnos az orvos borzasztó lekezelő volt, így kérdezni sem mertem tőle. Ő mondta, hogy igazából nem barna, hanem “trich” jellegű. Én barnának látom. Elvileg nem a babától jön, ő jól van. Remélhetőleg kedden az orvosom tud bővebb információval szolgálni.
ma 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!