Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyakori a...

Terhesség alatt gyakori a hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok, más okból, hasmenés miatt mentem be az ügyeletre, de kiderült, hogy hüvelygyulladásom van. Klion d100 kúpot írt fel az orvos. Ilyesmi ugye viszonylag gyakran előfordul és ha kezelve van nem lesz baja a babának?

2022. aug. 12. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom mennyire gyakori,nekem egyszer sem volt,5 gyerekem van.Ettől függetlenül,ha kezelve van akkor biztosan nem lesz baj ettől,és nem is tehetsz róla.Van aki hajlamosabb összeszedni fertőzéseket.
2022. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, sajnos a terhesség hajlamosít a fertőzésekre. Nem kell aggódnod, csak a kezeletlen fertőzés jelenthet problémát.
2022. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia én vagy 2-3x használtam kliont 1 terhesség alatt

Egészséges lett.semmi baja nem lett.

2022. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 19b89 ***** válasza:
Szia! Nekem most fogyott el, sajnos ez előfordul, szerintem még fogok is kapni, mert hajlamos vagyok. Ne aggódj! 21 hetes
2022. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat. Akik használták a Kliont, tapasztaltak barnás folyást tőle?
2022. aug. 13. 14:42
 6/6 19b89 ***** válasza:
2x is látszott a wc papíron kis folt, de minimális. Inkább olyan volt, mintha felsèrtettem volna vele a falat, ami amúgy is vérbő ilyenkor.
2022. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!