Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kímélitek magatokat...

Mennyire kímélitek magatokat a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Ha pozitív lett a teszt, de még nem voltatok orvosnál, mit csináltok másképpen a hétköznapokban? Fizikailag (emelés, cipelés, sport), étrendileg stb?

Én második babával vagyok valószínűleg állapotos. Még nem érzek semmi különösebb tünetet. Jövőhéten megyek orvoshoz UH-ra. Elkezdtem szedni folsavat, iszom a palástfű teát. A 20 hónapos fiamat még emelgetni kell (pl pelenkázóra, lefelé a lépcsőn). Nem lehet belőle gond, ugye?

Többet pihentek, más dolgokat esztek, szedtek e már valamilyen vitamint??? ilyesmikre lennék kíváncsi?

Köszi előre is a válaszokat!


2012. febr. 29. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
36%

A szánalmas h.lye az, aki itt pi..csáskodik és másokat oktat ki - tök mindegy egyébként, hogy kinek szólt, a másik válaszolót sem nevezheted felelőtlennek. Te rettegj, ha akarsz, játszd el a bazári majmot, kérj segítséget a s..ggtörléshez is, aztán majd negyven kiló plusszal siránkozz a baba születése után, hogy milyen gáz is az életed.

Egyébként pedig a kérdésre kéne válaszolni, ahogy mi is tettük, nem másokat oktatni.

2012. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Gabka, ahogy "mi" (te) tettük, nem biztos, hogy normális. Én pl. nem lovagolnék terhesen.

Senki nem azt mondja, hogy feküdni kell és a "s.ggtörléshez is segítséget kérni", hanem azt mondjuk, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet terhesen ugyanúgy csinálni, mint előtte.

Lehet normálisan élni, nem tepsedni terhesség alatt sem anélkül, hogy kitegyük a babát és magunkat kellemetlen dolgoknak!

Egyébként képzeld, én sem fekszem egész nap pocakosan, de ésszel mozgok! 7 hónap alatt híztam 10 kilót és nem 40-et, pedig nem aerobicoztam és nem korcsolyáztam és sorolhatnám mi mindent nem tettem, ami szerinted normálisan megtehető terhesség alatt, hiszen az ember nem beteg csak babát vár.

Nem kell hős anyának lenni, elég anyának lenni - és ha te elvárod, hogy más ne oktasson ki, kérlek te se tedd azzal, hogy minden adandó alkalommal kifejted, hogy márpedig bármit meg lehet tenni, hülye aki másként látja.

2012. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Sajnálom, hogy így össze kaptatok az egyébként ártalmatlan kérdésemen! Azért remélem senki nem sértődött meg nagyon......

Szerintem is a terhesség nem betegség! Mikor a kisfiam megfogant, nem is tudtam róla, sőt.....dupla órás step aerobic órákat ugráltam végig, majd még fél évid dolgoztam (gyógytornászként, ami fizikai munkát jelentett), naponta BKV-tam stb, majd edzőterembe jártam (futópadon gyalogoltam a megengedett pulzusemelkedést betartva) stb! Most sem csinálok semmit másképpen. Nekem is el kell látnom a kisfiamat, a háztartást. Csak kíváncsi voltam a véleményetekre! Köszönöm!

2012. márc. 1. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!