Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kímélitek magatokat...

Mennyire kímélitek magatokat a pozitív teszt után?

Figyelt kérdés

Ha pozitív lett a teszt, de még nem voltatok orvosnál, mit csináltok másképpen a hétköznapokban? Fizikailag (emelés, cipelés, sport), étrendileg stb?

Én második babával vagyok valószínűleg állapotos. Még nem érzek semmi különösebb tünetet. Jövőhéten megyek orvoshoz UH-ra. Elkezdtem szedni folsavat, iszom a palástfű teát. A 20 hónapos fiamat még emelgetni kell (pl pelenkázóra, lefelé a lépcsőn). Nem lehet belőle gond, ugye?

Többet pihentek, más dolgokat esztek, szedtek e már valamilyen vitamint??? ilyesmikre lennék kíváncsi?

Köszi előre is a válaszokat!


2012. febr. 29. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire nem kíméltem magam. :) Most lassan itt a harmincadik hét, még bútorokat rendezgettem az előbb. ;) Gratulálok, és sok boldogságot!
2012. febr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a pocimban már itt a kistesó, 7 hetes kismama vagyok, és van egy 26 hónapos kisfiam. Én is szedem a terhesvitamint, több gyümölcsöt eszek, de én is emelgetem a kisfiamat, mondjuk próbálom csak akkor ha tényleg muszáj. Elég aluszékony vagyok, simán van, hogy az esti altatásnál én is elalszom :)
2012. febr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Semennyire. Mi lakást újítottunk terhesség alatt :)

Nem változtattam az étkezési szokásaimon sem, annyi, hogy folsavat szedtem.

2012. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Na, akkor leírom: van egy három és fél évesem, egy másfél évesem, meg egy pocaklakóm. Amikor pozitív lett a teszt, a következőket tettem: fölrohantam a harmadik emeletre (3 szintes a házunk) mert ott felejtettem a telefonomat. Aztán írtam egy sms-t a férjemnek, mert ő épp külföldön volt. Ezután felöltöztettem a kölköket, a kicsit lehoztam a lépcsőn, a nagyobb lejön maga. Beraktam őket a bicikliülésbe és eltekertünk bevásárolni. :-)

Magyarul semmit a világon nem csinálok másképp akkor sem, ha terhes vagyok. A terhesség nem betegség.

2012. febr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

15:40


Rohadt felelőtlen vagy. Anyám is ilyen h*lye volt, majdnem elvetélt velem 7 hónapos terhesen.

2012. febr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Ó persze, mondd csak nyugodtan, hogy h..lye vagyok, elfér rajtam. Szerinted akkor ugye azt kellett volna tennem, hogy a pozitív teszt után lefekszem, hagyom a fenébe a háromévest meg az egyévest, cseréljen a kicsi saját magán pelenkát és megmagyarázom nekik, hogy anya most pihen, enni majd kaptok, ha apa pár nap múlva hazajön, addig csönd.

Továbbra is állítom, a terhesség nem betegség, akinek gondjai vannak, akkor is lennének, ha csak heverne egész nap, nem ezen múlik. Totál zárt a méhszájam (épp nemrég voltam dokinál), ezek szerint nem ártottam magamnak eddig semmivel, pedig mindent kénytelen vagyok ugyanúgy megcsinálni, mint eddig. Van, akinek nincs segítsége...

2012. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Ja és anyukád nem vetélhetett volna el veled hét hónapos terhesen, egész egyszerűen azért, mert az már nem vetélés, hanem koraszülés.
2012. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne felelőtlen? Élettani terhességben azt szabad, ami semmilyen panaszt nem okoz...
2012. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaaaaj, hát most látom, ezt nem is Gabkának címezted, hanem nekem, én vagyok az első válaszoló. :) Nos, nem tudom, a férjem doktor bácsi, a babánkat szeretjük, borzasztóan, nem tennék olyat, amivel ártok neki, ő pedig szólna, ha rosszat csinálok. Köszönöm, jól vagyunk, és nem hinném, hogy 40 hétig pihengetnem kell és lógatni a lábam egy hála Istennek problémamentes terhesség során, majd vsz 100 kilósan, legyengülve menni szülni. Egy kóros terhesség persze más, akkor nem tenném, amit így.
2012. febr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%
Gabka77, te egy szánalmas h*lye vagy, védekezel, amikor nem is vagy "megtámadva", nem is neked írtam, legalább olvasni tanulj meg. Senki nem kíváncsi a f*szságaidra.
2012. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!