Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem álandoan az jut az...

Nekem álandoan az jut az eszembe mikor nem érzem hogy mozgolodik hogy valami gonvan ez mitöl lehet ti is voltatok igy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Természetes dolog,hogy aggódsz a kicsidért.Minden kismama így érez,plusz a hormonok is dolgoznak ezerrel nehogy már jó legyen :)

Valamennyire próbáld visszaazorítani a negatív gondolataidat,a túl sok aggódás sem egészséges,hidd el.

"Minden rendben lesz"- ismételgetsd magadban és ne stresszeld magad feleslegesen.

Üdv és kellemes babavárást!

2009. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, Én is aggódtam, ha már órák óta nem éreztem mozogni, de rájöttem, hogy csak azért van, mert nem Rá figyelek. Amikor hazaértem anno munka után, és leültem végre, és nem csináltam semmit, akkor azonnal éreztem minden apró, pici mozgást. Az aggódás teljesen természetes, és biztosan minden OK a babáddal.
2009. jún. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2009. jún. 7. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!