Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisbabát szeretnénk, lehetek...

Kisbabát szeretnénk, lehetek terhes? A részletek lent

Figyelt kérdés
20/L vagyok A párommal megszakítással védekezünk,5 napja nem jött meg, a melleim elég gyakran fájtak már előtte is, de most még érzékenyebb lett, mostanában elég gyakran fáj a fejem és a hasam. A hüvelyem is látványosan össze van szűkűlve. Van esély rá hogy babát várunk?
2012. febr. 27. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz????? Már ha 5 napja késik napközben is megcsinálhatod mert már ki kell mutatnia ha terhes vagy...

Írd meg majd az eredményt...

2012. febr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Akár baba is lehet a dologban. Ha már 5 napja késik, miért nem csinálsz egy tesztet?

Megkérdezhetem, ha babát szeretnétek, akkor miért megszakítással vagytok együtt? Csak kíváncsi vagyok.

2012. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szeretnénk babát a jövőben de még most nincs meg az a nagyon fix pont egy picinek de ha összejön mi leszünk a legboldogabbak és megteremtjük a fix pontot is.

A teszt még azért várat magára mert félek az eredménytől hogy negatív lesz.

2012. febr. 27. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha gyereket szeretnétek miért védekeztek? Mi az, hogy a hüvelyem is látványosan össze van szűkülve?
2012. febr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hüvely szűkülés azt jelenti hogy a szeretkezés alkalmával nehezebb és fájdalmasabb a behatolás eddig nem volt ilyen jellegű "gond".
2012. febr. 27. 11:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj...megtudod az eredményt és nyugodtabb leszel még ha negatív akkor is.

Első voltam

2012. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A nehezebb és fájdalmasabb behatolás nem hüvelyszárazság miatt van? Nem hinném, hogy a hüvelyed lenne összeszűkülve.

Egyébként meg mi a jobb? Továbbra is azon morfondírozni, hogy vajon babás vagy-e, vagy csinálni egy tesztet és tudni a biztos eredményt? 5 nap késés után már kimutatja bármelyik teszt, akár délután is. Ha esetleg negatív, és továbbra sem jön meg, akkor 2 nap múlva reggeli eső vizeletből csinálj egy újabb tesztet. Majd írd meg az eredményt.

2012. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan akár most is. Ne a csodára várj, derüljön ki minél hamarabb mindkettő.
2012. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg nagyon fiatal vagy még 1 gyerekhez!

Nagy felelősség, átgondoltátok nagyon?

2012. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Pozitív lett a teszt, a pénteki teszt mutatta ki.

A családnak mikor elmondtunk sok dolgot mondtak miért nem kellene megtartani, amit be látok igazuk van.

Én még májusban fejezem be az iskolát lesz egy szakmám és enni anyuka lesz belőlem, a párom tartana el minket ami elég költséges és nem akarok ekkora felesősséget ráhagyni.

Szivem szerint nem vetetném el, már a gondolattól is depressziv leszek, de a józan ész és a tények azt mondják hogy tegyem meg.

Most mit tegyek?

2012. márc. 5. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!