Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kisbabát várok?

Szerintetek kisbabát várok?

Figyelt kérdés

Régóta tervezzük a babát a férjemmel.

Hétfőn kellett volna megjönnie, még mindig nem jött meg. Kedden csináltam egy tesztet (Lily terhességi teszt)amin a második csík halvány lett. Ma, szombaton megismételtem a tesztet és ugyanolyan halvány lett a második csik mint az előzőn. Rosszul nem érzem magam, a mellem feszül néha. Hétfő óta hasmenésem van, naponta többször is. Krumpli, Rizs, étcsoki se akarja nagyon megfogni, pedig már kamillateát is iszom.


2011. dec. 3. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
HAlvány pozitív is valami, de sztem a hányiger és hasmenés nem a terhességtől van. Sztem nem árt minél hamarabb elmenni a dokihoz.
2011. dec. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt halvány a tesztem, amikor cisztám volt. Erösödnie kellett volna a tesztnek ennyi idö alatt.

Én is hétfön teszteltem pozit, de az egyértelmüen erös volt, azóta is teszteltem és azok is szép erösek lettek. Jövö héten mindenképp menj orvoshoz! Ha babás vagy, akkor petezsákot már kell látnia.

Barátnömnek 3 gyermeke van, ö soha nem tesztelt eröset, mindig halvány volt neki!

Drukk!

2011. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem terhes vagy. A Lily nekem is halvány lett, és már 4 hetes voltam. Vegyél Gabrielt!

2011. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia. Én helyedben leszaladnék valamelyik DM-be és vennék másféle tesztet, hátha azzal jobban látszik. Drukkolok neked hogy sikerüljön, mi is sokáig próbálkoztunk.
2011. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halvany csik is csik,valoszinu terhes vagy.Javaslom menj orvoshoz a hasmenessel nehogy gond legyen belole.egyebkent nekem is halvany csikocska volt es most 13hetes kismama vagyok:)remelem sikerult:)
2011. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem is halvány volt a 28-ik napon (akkor kellett volna megjönnie) a Lilyvel. Sőt másnap reggel is. Szinte alig erősödött. Vettem aznap egy erősebbet (One Step), ami nem lapteszt, hanem kicsit komolyabb kinézetű (igaz drágább is) és harmadik nap reggelre már erős volt a 2 csík.

Szóval terhes vagy, ne aggódj, a HCG hormon napról napra nő, pár nap múlva már Lilyvel is erősebb lesz.

Viszont a hasmenés tuti nem terhestünet.

2011. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy tesztet csináltattam, nagyon halvány volt a csík előtte egy pár nappal hánytam, ment a hasam, igaz nem durván, egy napig tartott, mikor megtudtam, hogy terhes vagyok elkezdtem szedni az Elevitet, na utána, hol ment a hasam, hol szorulásom volt, mire rájöttem, hogy ezt az Elevit csinálja, most Femibion 800at szedem és minden helyrejött, a hányinger az maradt.
2011. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!