Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sokat változott a...

Nagyon sokat változott a táplálkozásotok mióta kisbabát vártok?

Figyelt kérdés
Vagy csak annyit tettetek,hogy lemondtatok a káros szokásaitokról?
2012. jan. 31. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én igazából annyit változtattam;de azt sem tudatosan,hogy nem kávéztam.Egyáltalán nem kívántam.Most a vége felé néha iszok,de csak a íze kedvéért.Dohányozni sosem dohányoztam,de az 1000%,hogy azt letettem volna.Az étkezésen szinte semmit,én alapból próbálok odafigyelni arra,hogy egészséges ételeket fogyasszak (rengeted zöldség,gyümölcs,finomított cukor és liszt kizárva).Ettől függetlenül jöttek a kilók szépen felfelé :( .
2012. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En mar szultem, a lanyom 2 eves. Egeszsegesen fozok es csak egeszseges kajakat eszek. Barnakenyer, keves olajos kaja pl sult krumpli, sok zoldseg, gyumolcs. NAgyon ritkan nassolok azota, szinte sosincs itthon csipsz.

Es azota veknyabb vagyok, mint lanykoromban.

Az eyetlen rossz szokas a cigi, de az mas tema.

2012. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!