Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, milyen irányba...

Kismamik, milyen irányba változott a párotok mióta kiderült hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
Én párom sokat változott. Szinte a tenyerén hordoz, jobban szeret mint valaha. Ez az állapot meddig tart? Amíg meg nem születik a baba vagy ez már így marad és így leszünk erős boldog család?
2011. dec. 12. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülés volt az a pillanat, maikor elkezdett felnézni rám a párom. Ez egy jó darabig érezhető is volt. Most 3 lesz a fiúnk, már elmúlt az apuci nagy lelkesedése irányomban. :) Dehát ez természetes.
2011. dec. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én párom is sokkal figyelmesebb, rengeteg olyan gesztust kapok tőle, ami nagyon jól esik :)
2011. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is megváltozott egy kissé a dolog. Épp tegnap mondtam neki, hogy örülnék, ha kivenne egy pár nap szabit, erre ő --- "kicsim nem lehet, szeretném ha sok pénzed leenne"--- ezen csak elmosolyodtam és annyit mondtam, nekem nem a pénzed kell,hanem te :D de olyan aranyos volt :D

22 hkm

2011. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém hála égnek 8 éve ugyan úgy imád:), de most látok valami pluszt a szemében csillogni mikor rám néz. A babáért,meg nagyon odavan, minden ultrahangon ott akar lenni és mindenben részt venni. Én inkább a barátain látom,h mióta kiderült,h baba van nagyon figyelmesek:)
2011. dec. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!